"Можливо, треба помінятися гвинтівками". Тарьєй Бьо висунув пропозицію для Дмитра Підручному

"Можливо, треба помінятися гвинтівками". Тарьєй Бьо висунув пропозицію для Дмитра Підручному

Ексклюзивно
"Можливо, треба помінятися гвинтівками". Тарьєй Бьо висунув пропозицію для Дмитра Підручному GEIR OLSEN / NTB

Ексклюзивний коментар норвежця для Суспільне Спорт.

Норвезький біатлоніст Тарьєй Бьо закінчив індивідуальну гонку на 70-му місці з шістьма хвилинами штрафу. Цей результат став для нього найгіршим у сезоні, він не випадав з топ-15 у всіх попередніх гонках.

Читайте також: Прима - у топ-10, Легрейд - чемпіон світу. Результати індивідуальної гонки

Після фінішу Бьо-старший поспілкувався з кореспондентом Суспільне Спорт Євгенієм Карановим. Він розповів про свою розмову з Мартеном Фуркадом та видав пропозицію для Дмитра Підручного.

  • Про розмову з Мартеном Фуркадом

"Він мій хороший друг, я радий зустрітися з ним знову. Востаннє ми бачились з ним у той день, коли він заявив, що покидає біатлон. Приємно, що він тут, адже ми підтримуємо хороші стосунки. Я чув його голос під час індивідуальної гонки на трасі з динаміків. Це не дуже мені допомогло (сміється), але у будь-якому разі [бачити його] — це круто.

Коли він з’явився тут, ми вирішили, що він приїхав захистити свої титули. Тож він мав два варіантиУ 2020 році Мартен став чемпіоном світу в індивідуальній гонці та мас-старті, у якій гонці стартувати. Тож напередодні індивідуальної гонки, я сказав йому: “Побачимось завтра”. Але він посміхнувся і сказав: “Ні, ні! Я занадто старий і не в найкращій формі”.

  • Про свої промахи та Підручного в індивідуальній гонці

"Так, сьогодні ми обидва промахнулися шість разів. Можливо нам з ним потрібно помінятися гвинтівками і спробувати ще раз".

  • Про рішення Йоганнеса Бьо змінити приклад перед чемпіонатом світу

"Це було лише його рішення. Він атлет-індивідуаліст. Він не почував себе достатньо комфортно зі своїм попереднім прикладом. Його рішення було таким, що потрібно щось змінювати. Вже зараз він непогано працює на рубежі, отож я думаю, що це спрацювало".

Як виступає Тарьєй Бьо на чемпіонаті світу

  • Не потрапив у склад команди на змішану естафету, у трьох особистих гонках без нагород - 9 (спринт), 14 (переслідування, 70 (індивідуальна).
  • На чемпіонаті світу виступатиме ще у естафеті та мас-старті.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт