Популярним блогерам з TikTok і Instagram дозволили вступати до Гільдії кіноакторів США

Популярним блогерам з TikTok і Instagram дозволили вступати до Гільдії кіноакторів США

Популярним блогерам з TikTok і Instagram дозволили вступати до Гільдії кіноакторів США

Гільдія кіноакторів США дозволила інфлюенсерамУ соціальних мережах – користувач, який має велику і лояльну аудиторію., які заробляють на рекламі в TikTok, Instagram, Facebook, Twitch, а також на інших популярних платформах, вступати до своїх лав, повідомляє Dazed.

Відповідно до нової угоди "Influencer Agreement" інфлюенсери можуть користуватися тими ж перевагами, що й голлівудські актори. Раніше членство в організації було доступне тільки YouTube-блогерам.

Документ розроблений з урахуванням "унікальної природи" брендованого контенту, який створюють блогери у соцмережах. Акцент в угоді зроблений на рекламу у форматі відео та аудіо, яка опублікована на особистих сторінках у TikTok або Instagram. "Influencer Agreement" не поширюється на нерухомі зображення і рекламні кампанії, які створені в партнерстві з великими брендами за окремою угодою.

"Ми хочемо мати можливість підтримувати як нинішніх, так й майбутніх членів гільдії в цій сфері та надати їм доступ до переваг профспілкового страхування", – говорить про співпрацю з блогерами президент організації Габріель Картеріс.

Членство в гільдії дозволяє отримати медичне страхування, претендувати на пенсійні виплати та юридичний захист. Наразі організація представляє понад 160 тисяч артистів і професіоналів у сфері медіа.

Читайте також

"Їжте багатіїв". У TikTok новий тренд – відписуватися від знаменитостей

Як стати блогером, якщо тобі за 40. Покрокова інструкція

Що таке TikTok. Нова соцмережа, яка спричиняє миттєву залежність

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше