CAS розглянув справу щодо гри Україна - Швейцарія: коли чекати рішення та реакція України

CAS розглянув справу щодо гри Україна - Швейцарія: коли чекати рішення та реакція України

CAS розглянув справу щодо гри Україна - Швейцарія: коли чекати рішення та реакція України CAS

У Лозанні у вівторок, 16 лютого, відбулося засідання Спортивного арбітражного суду по справі технічної поразки збірної України у матчі проти Швейцарії.

Рішення Лозанський суд поки що не прийняв. У день засідання CAS заслухав позицію сторін - української та швейцарської асоціації, а також УЄФА.

Коли саме Спортивний арбітражний суд оголосить про рішення - невідомо. Проте за інформацією журналіста Ігора Циганика, остаточний вердикт з приводу покарання збірної України CAS прийме орієнтовно через три тижні.

Представники української асоціації футболу повідомили деталі засідання CAS. Генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький відзначив, що слухання тривали 5 годин і, на його думку, юристам удалося відстояти позицію України.

"Спортивний арбітражний суд чітко притримується процедурних моментів, серед яких - право сторін, що беруть участь у процесі, бути почутими. Тому всім трьом сторонам, що брали участь у засіданні - українській та швейцарській асоціації, а також представнику УЄФА - надали право аргументувати свою позицію і апелювати аргументам опонентів. Загалом засідання тривало більше 5 годин. На мою думку, наша юридична команда спрацювала професійно".

Президент УАФ Андрій Павелко також відзначив, що українська асоціація продовжує наполягати на тому, щоб матч Швейцарія - Україна було зіграно.

"З нашого боку ми пропонуємо головну задачу - зіграти матч на футбольному полі. Для цього важливо, щоб УЄФА прийняла таке рішення. Якщо ж зовсім не знайдеться дати для гри, тоді вже жеребкування розсудить. Це також буде рішення, з яким ми погодимося як зі справедливим".

Як розвивалися події навколо гри Швейцарія - Україна

Що далі

  • Наступний розіграш Ліги націй стартує восени 2022 року;
  • В березні Україна розпочне відбір на чемпіонат світу-2022 трьома матчами - проти Франції (24 березня), Фінляндії (28 березня) та Казахстану (31 березня).
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол