Київський метрополітен самостійно модернізував потяг для синьої лінії

Київський метрополітен самостійно модернізував потяг для синьої лінії

Київський метрополітен самостійно модернізував потяг для синьої лінії
kyivcity.gov.ua

Вагоноремонтний завод Київського метрополітену уперше самостійно провів модернізацію рухомого складу. Новий потяг буде курсувати синьою лінією київського метро.

Про це повідомляє пресслужба міської ради Києва.

Вагоноремонтний завод КП "Київський метрополітен" уперше самостійно провів модернізацію рухомого складу. Було відремонтовано зачеп із 5-ти вагонів моделей 1981-1984 років випуску. Найближчим часом повністю оновлений поїзд вийде на синю лінію столичного метрополітену.

Київський метрополітен самостійно модернізував потяг для синьої лінії метро
Інтер'єр модернізованих вагонів. kyivcity.gov.ua

"Практично ми маємо новий поїзд метро – зручний як для пасажирів, так і для машиніста. Корпус вагонів зроблено зі склопластику, нові несучі конструкції кузовів забезпечують безпечну експлуатацію вагонів на наступні 22 роки. У вагонах – нове дверне обладнання, вікна, салонне освітлення з використанням економних світлодіодних світильників тощо. У кабіні машиніста встановлено новий пульт управління, кондиціонер, дзеркала заднього виду та лобового скла з електропідігрівом. Також уперше у київському метрополітені застосована система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів, що відображає схему лінії метрополітену та місцезнаходження поїзда в реальному часі під час руху лінією", – описав переваги нового потяга заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

Київський метрополітен самостійно модернізував потяг для синьої лінії метро
Модернізована кабіна машиніста потяга метро. kyivcity.gov.ua

У міськраді Києва наголосили, що усі матеріали й обладнання для капітального ремонту потяга метро були закуплені в українських постачальників через систему електронних закупівель ProZorro. Вартість модернізованого поїзда з 5-ти вагонів склала 35 мільйонів гривень.

Що відомо

  • На станціях київського метрополітену встановлять годинники, що показуватимуть час до прибуття поїзда метро. Станом на 31 грудня, такі дисплеї встановлено на станції "Контрактова площа".
  • На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів
  • Київське метро запустило вагон з вертикальними поручнями
  • Кличко обіцяє Києву дві нові станції метро до кінця 2021 року
  • У новорічну ніч Київський метрополітен працюватиме на дві години довше, утім можливі обмеження на вхід на кількох станціях
На початок