Три гранати підірвали тернопільські вибухотехніки

Три гранати підірвали тернопільські вибухотехніки

Три гранати підірвали тернопільські вибухотехніки
Нацполіція Тернопільщини

Три гранати, які поліцейські вилучили у тернополян, підірвали сьогодні вибухотехніки. Про це розповів начальник відділу вибухотехнічних досліджень Тернопільського криміналістичного центру Тарас Судомир.

За його словами, вибухівку знищують на відведених для цього полігонах.

Як розповів Тарас Судомир, гранати, які підірвали сьогодні, вилучили під час поліцейської спецоперації “Зброя, вибухівка”:

“Протягом лютого поточного року в Тернопільській області розпочався практичний етап операції “Зброя. Вибухівка”. Працівники поліції з обігу вилучають вибухонебезпечні предмети, гранати, вибухові речовини. Далі ці предмети потрапляють до експертів-вибухотехніків Тернопільського науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Ми встановлюємо їхню придатність до вибуху на спеціальному відведеному майданчику. Далі вивчаємо силу предметів чи вони становлять загрозу життю та здоров’ю людей. Протягом останніх років велика кількість вибухонебезпечних предметів – це гранати, які хна знаходяться на озброєнні ЗСУ”.

Три гранати підірвали тернопільські вибухотехніки
Три гранати підірвали тернопільські вибухотехніки. Нацполіція Тернопільщини

Тарас Судомир каже, що наразі спецоперація на Тернопільщині триває. Під час неї тернополяни можуть самі приносити поліцейським зброю та вибухівку, яку зберігають без документів, тоді їх не притягнуть до кримінальної відповідальності. Якщо ж поліцейські вилучать зброю самі, тоді осіб, які незаконно зберігали зброю, можуть ув’язнити від двох до п’яти років.

На початок