Олімпійського призера з плавання спіймали з наркотиками на $1.5 млн

Олімпійського призера з плавання спіймали з наркотиками на $1.5 млн

Олімпійського призера з плавання спіймали з наркотиками на $1.5 млн Reuters

Його вже арештували та висунули обвинувачення.

Дворазового призера Олімпійських Ігор австралійця Скотта Міллера знову арештували через звинувачення у злочинах, пов'язаних із наркотиками. Про це повідомляє Inside The Games.

Міллера звинувачують у зв'язках із незаконним обертом метамфітаміну, який злочинці приховували у свічках. Поліція Нового Південного Вельсу повідомила, що одним із двох злочинців, яких правоохоронні органи заарештували, став 45-річний призер Олімпіади.

Поліція Австралії повідомила, що у Міллера було знайдено 1 кілограм героїну, а також менші об'єми інших наркотиків. Правоохоронні органи під час обшуку також знайшли готівку, мобільні телефони, документи та зашифровані електронні девайси.

Згідно оцінок поліції, наркотики, які були знайдені у помешканні Міллера, оцінюються на чорному ринку в 1.5 мільйони доларів. Окрім збуту, екс-плавцю висунули звинувачення в тому, що він є лідером злочинного угрупування.

Міллер та проблеми із законом

Міллер не уперше має проблеми із наркотиками. У 1998 році, під час спортивної кар'єри, його відсторонили на два місяці через позитивний тест, який показав наявність у організмі марихуани.

У 2008 році поліція знайшла у Міллера під час обшуків наркотики, зброю і велику суму грошей. Скотт визнав себе винним, і у підсумку отримав усього 100 годин громадських робіт.

Удруге олімпійського призера Атланти притягли до кримінальної відповідальності в 2013 році. У його помешканні знайшли метамфітамін та 17 тисяч доларів готівки. У підсумку він отримав 1 рік умовно.

Скотт Міллер: що відомо

  • У 1996 році Міллер став дворазовим Олімпійським призером у Атланті. Він завоював срібну медаль на дистанції 100 м батерфляєм, а також "бронзу" у комбінованій естафеті 4 по 100 м;
  • Після відсторонення в 1998 році Міллер намагався повернутися до плавання. Але не зміг пройти національний відбір в Австралії на Олімпіаду-2000.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт