"Було б помилкою, якби я вже знав склад на естафети". Санітра - про жіночу індивідуальну гонку

"Було б помилкою, якби я вже знав склад на естафети". Санітра - про жіночу індивідуальну гонку

"Було б помилкою, якби я вже знав склад на естафети". Санітра - про жіночу індивідуальну гонку Євгеній Каранов

Тренер збірної України задоволений виступом усіх біатлоністок, попри потрапляння лише однієї спортсменки у топ-20.

За підсумками жіночої індивідуальної гонки лише одна із спортсменок смогла показати високий результат. Анастасія Меркушина, заробивши одну хвилину штрафу, фінішувала 13-ю у першій гонці на чемпіонаті світу у Поклюці.

Читайте також: Меркушина - 13-а, Давідова - чемпіонка світу. Результати жіночої індивідуальної гонки

Решта українських біатлоністок фінішували за межами топ-30. Найнижчий результат у Олени Підгрушної, яка після сьомого місця в гонці переслідування стала 43-ю в індивідуальній гонці.

Попри такі результати, головний тренер збірної України Юрай Санітра залишився задоволений гонкою у виконані Анастасії Меркушиної. В інтерв'ю журналісту Суспільне Спорт Євгенію Каранову він високо оцінив виступ українки.

"Дуже порадувала Настя Меркушина. Мені сподобалося, як вона рухалася на трасі, порівнянно із тим, коли я бачив її востаннє у цьому році - це дуже велика різниця. Це перший старт для неї, і я думаю, це дуже хороший виступ".

Санітра також залишився задоволений ходом по дистанції Юлії Джими. Українка мала шанс поборотися за Малий кришталевий глобус в індивідуальній гонці, проте фінішувала 32-ю у Поклюці.

"У Віти також непогана стрільба, але трохи не вистачило сил на дистанції. Шкода, що Юлія Джима сьогодні зробила один невдалий рубіж, тому що дуже здорово ногами бігла по трасі".

Читайте також: Джима фінішувала четвертоюю у гонці за Малий кришталевий глобус в індивідуальних гонках

Ключовою для Джими стала друга стрільба, під час якої вона не закрила три мішені. Головний тренер збірної України зазначив, що йому поки що важко сказати, в чому саме проблема.

"Поки що не можу сказати, чому Юлія Джима не впоралася з другим вогневим рубежем, оскільки на пристрілці вона нормально стріляла. Треба буде з нею поговорити, адже я був на дистанції і мені важко сказати, в чому саме причина".

Найгірше серед українок індивідуальну гонку провела Олена Підгрушна. Біатлоністка заробила 4 штрафні хвилини на вогневих рубежах, і хоча ходом виглядала краще Віти Семеренко, фінішувала позаду неї.

"Олена Підгрушна почала упевнено, але вже перша стрільба її трохи психологічно зламала, далі вже було важко вийти із цього стану. Загалом скажу, що всі дівчата відпрацювали на максимумі. Траса і умови сьогодні були важкими, тому і радує виступ Меркушиної, а також позиція, яку вона завоювала".

Після індивідуальної гонки наступним етапом з участю представниць жіночої команди стане одиночний мікст. Санітра наголосив на тому, що поки зарано говорити про те, хто саме бігтиме у гонці.

"Це було б помилкою, якби я вже зараз знав склад на естафети. Передусім, необхідно буде подивитися аналіз цього старту, поговорити про стан зі спортсменами. Ще до класичних естафет є час, не буду поспішати. Упевнений, що зможу зробити правильний склад на сінгл-естафету".

Що далі

  • Наступні гонки на чемпіонаті світу у Поклюці відбудуться 17 та 18 лютого - чоловіча індивідуальна гонка та одиночний мікст.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт