Склад України на чоловічу індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону: хто бігтиме

Склад України на чоловічу індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону: хто бігтиме

Ексклюзивно
Склад України на чоловічу індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону: хто бігтиме Дмитро Євенко

Замість Цимбала гонку пробіжить Тищенко.

Головний тренер збірної України Юрай Санітра визначився із заявкою команди на чоловічу індивідуальну гонку на чемпіонаті світу. Склад збірної Санітра оголосив ексклюзивно для Суспільне Спорт.

У порівнянні із попередніми гонками, вперше за збірну України на чемпіонаті світу у Поклюці виступить Артем Тищенко. Він бігтиме замість Богдана Цимбала, який брав участь у спринті та гонці переслідування (30-е та 18-е місце) та показав найкращі результати у кар'єрі.

Першим серед українців стартуватиме Артем Тищенко, який отримав 13-й стартовий номер. До другої групи біатлоністів потрапив Дмитро Підручний (56-й). У третій групі бігтиме Артем Прима (75-й номер), а ось Антон Дудченко стартуватиме останнім.

Склад України на чоловічу індивідуальну гонку

  • 13. Артем Тищенко
  • 56. Дмитро Підручний
  • 75. Артем Прима
  • 101. Антон Дудченко

Більшість претендентів на перемогу в індивідуальній гонці стартуватимуть у першій групі. Норвежці Тарьєй Бьо та Йоганнес Бьо отримали 7-й та 28-й номери відповідно, представник СБР Алєксандр Логінов - 12-й стартовий номер, француз Кантен Фійон Майє - 15-й.

Серед претендентів на перемогу у другій групі варто відзначити лідера заліку в індивідуальних гонках 2021 року норвежця Штурлу Легрейда (66-й стартовий номер), а також італійця Лукаса Хофера, який отримав 32-й номер і німця Арнда Пайфера (61-й).

Повний старт-лист на чоловічу індивідуальну гонку дивіться тут

За результатами двох перших особистих гонок Артем Прима, Дмитро Підручний та Богдан Цимбал змагаються за потрапляння у мас-старт. Найкраща позиція - у Прими (55 очок). Цимбал - 13-й (34 очки), Підручний - 16-й (31 очко). Водночас Цимбал, не потрапивши до індивідуальної гонки, не матиме можливість набрати додаткові очки.

Читайте також: Хто потрапляє у мас-старт за квотою чемпіонату світу (ситуація після переслідувань)

Головний тренер збірної України Юрай Санітра пояснив відсутність Богдана Цимбала у гонці тим, що розраховує на нього у чоловічій естафеті.

"Як і по жінкам, по чоловікам будемо змінювати одного спортсмена. Богдан Цимбал пробіг два хороші старти. Маємо відносно нього плани на естафету. Бігтимуть індивідуальну гонку Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Артем Тищенко".

На чемпіонаті світу-2020 в Антгольці Тищенко брав участь лише в одній гонці. Спринт український біатлоніст проїхав із 67-м результатом.

Що відомо

  • Артем Прима та Дмитро Підручний - єдині спортсмени у складі чоловічої збірної України, які провели всі гонки на чемпіонаті світу у Поклюці. Тищенко вперше бігтиме на змаганнях у Словенії, для Дудченко ця гонка стане другою після спринту (78-й результат).
  • Найкращий результат України в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу-2020 - 31-е місце Сергія Семенова.

Чоловіча індивідуальна гонка чемпіонату світу з біатлону відбудеться у середу, 17 лютого. Початок - о 15:30.

Біатлон: чемпіонат світу де дивитися

Усі гонки чемпіонату світу з біатлону транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт