Збірна України визначилася зі складом на етап гран-прі з дзюдо у Тель-Авіві

Збірна України визначилася зі складом на етап гран-прі з дзюдо у Тель-Авіві

Збірна України визначилася зі складом на етап гран-прі з дзюдо у Тель-Авіві IJF

Георгій Зантарая та Богдан Ядов на змагання не поїдуть.

Збірна України з дзюдо визначалася із списком спортсменів, що візьмуть участь на етапі гран-прі, який відбудеться у Тель-Авіві. Про це повідомляє прес-служба федерації України з дзюдо.

В Ізраїль українська збірна відправилася у складі 3 чоловіків та 3 жінок. Серед спортсменів, які пропустять змагання - лідери національної команди у ваговій категорії до 66 кг Георгій Зантарая та Богдан Ядов, рішення щодо них було прийнято після збору в Туреччині.

Окрім Зантараї та Ядова, змагання пропустять також Яків Хаммо (до 100 кг) та Єлизавета Каланіна (до 78 кг). Головний тренер збірної України Віталій Дуброва пояснив, що спортсмени отримали травми, які унеможливили їх поїздку на змагання.

«У Лізи Каланіної було пошкодження колінного суглоба, проте зараз вона вже відновилася, працює у повному об’ємі, але в Тель-Авіві виступати не буде. Щодо Якова Хаммо, то він травмував гомілкостоп на зборі в Конча-Заспі, на килимі він поки що не працює. Подивимось, як буде проходити його відновлення, але в Ізраїль він також не їде».

Склад збірної України на гран-прі у Тель-Авіві

  • Жінки: Дар’я Білодід (до 48 кг), Марія Скора (до 57 кг), Анастасія Турчин (до 78 кг).
  • Чоловіки: Артем Лесюк (до 60 кг), Артем Хомула (до 73 кг), Кеджау Ньябалі (до 90 кг).

Дар'я Білодід - одна із лідерок світового рейтингу з дзюдо. На турнірі у Тель-Авіві вона отримала перший номер посіву. Артем Лесюк отримав 6-й номер посіву. Решта українських дзюдоїстів несіяні на змаганнях в Ізраїлі.

Етап гран-прі у Тель-Авіві відбудеться з 18 по 20 лютого.

Що відомо

  • Дар'я Білодід - найуспішніша серед українців на етапах гран-прі. Українська дзюдоїстка здобула 5 медалей - 3 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі;
  • Змагання у Тель-Авіві пропускатимуть японські дзюдоїсти. У 2021 році в Досі Білодід уперше в кар'єрі програла японці Фуні Тонакі, в підсумку зайнявши 3-е місце;
  • Для Білодід змагання в Ізраїлі стануть другими у 2021 році після рішення не змінювати вагову категорію;
  • Окрім Білодід, на змаганнях у Досі брали також участь Лесюк, Турчин, Ньябалі, Хомула, але вони на подіум за підсумками змагань не потрапили.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт