Волинські боксерки вибороли медалі на Чемпіонаті України

Волинські боксерки вибороли медалі на Чемпіонаті України Волинська ОДА

Двоє спортсменок із Волині отримали призові місця на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років.

Спортивний захід відбувся 8-14 лютого в Чернівцях, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Срібною призеркою стала Віра Данилюк у ваговій категорії 60 кілограм. Бронзову медаль здобула Анна Герасимець у ваговій категорії 51 кілограм. Ще одна спортсменка Лариса Кузнець посіла п’яте місце у ваговій категорії 48 кілограм.

Спортсменки є ученицями Горохівської дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута. Тренують боксерок Набіжан Артіков, Володимир Павлюк, Наталія Тарасюк та Юлія Семко.

Загалом у змаганнях взяли участь 230 спортсменів із різних міст України.

Нагадаємо, у Луцьку затвердили список із 32 спортсменів, які отримуватимуть стипендії на 2021 рік. Серед визначених категорій – олімпійські види спорту, неолімпійські види спорту та види спорту осіб з інвалідністю.