Людям з інвалідністю у Херсоні шукали роботу на мініярмарку вакансій

Людям з інвалідністю у Херсоні шукали роботу на мініярмарку вакансій

Людям з інвалідністю у Херсоні шукали роботу на мініярмарку вакансій ЮА: Херсон

Понад сто людей з інвалідністю перебувають на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості. Для їх працевлаштування тут проводять заходи. 23-го січня відбувся мініярмарок вакансій, на якому роботодавці презентували робочі місця для потенційних працівників.

Ярмарки вакансій, говорить заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості Ольга Труш, у центрі зайнятості проводять з 2004-го року. Це такий майданчик для спілкування кількох роботодавців із тими, хто шукає роботу. 23-го січня вакансії пропонували людям з інвалідністю.

Ольга Труш, заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості:

"Ярмарки вакансій проводяться систематично, у разі звернення роботодавця, який має актуальну потребу у працівниках. Цей мініярмарок вакансій спрямований на допомогу у вирішенні питання з працевлаштування такої категорії громадян. Серед вакансій, представлених у центрі зайнятості, є зареєстровані вакансії як для фахівців, кваліфікованих робітників, такі як лікар, сестра медична, швачка, кондуктор громадського транспорту, контролер енергонагляду, продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, так і по найпростішим професіям – двірник, кухонний робітник, підсобний робітник".

Ірина Черченко 15 років працювала завідувачкою складу на плодо-овочевому комбінаті. Згодом за станом здоров’я, говорить жінка. їй довелося звільнитися. У червні встала на облік до центру зайнятості:

"Я звільнилася за станом здоров’я – я інвалід третьої групи. Я звернулася до центру зайнятості за допомогою, щоб мені допомогли знайти роботу. На даний момент в мене є, ще сьогодні прийшла на ярмарок вакансій, кілька вакансій, де я хочу ще обміркувати, куди я піду".

Ольга Лазаренко – директорка швейної фабрики, розповідає, постійно відвідують ярмарки вакансій, аби знайти працівників. Наразі готові надати 20 робочих місць за професією "швачка". Якщо у потенційного працівника, продовжує жінка, немає відповідної освіти чи навичок, такі люди проходять підготовку на базі навчального центру чи безпосередньо на виробництві. Ольга Лазаренко говорить, що в них вже працюють люди з інвалідністю і вони охоче візьмуть ще:

"Ми співпрацюємо з центром зайнятості дуже тісно, регулярно, протягом вже 7 років. На даний момент ми шукаємо швачок, це – головна вакансія, яка нам потрібна, оскільки ми систематично розширюємося, додаємо кількість робочих місць".

На мініярмарку вакансії пропонували представники чотирьох підприємств. Шукали роботу майже півсотні херсонців.

Аліна Олефір, Владислав Купрєєв.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди