Ірина Геращенко виграла турнір зі стрибків у висоту в Франції

Ірина Геращенко виграла турнір зі стрибків у висоту в Франції

Ірина Геращенко виграла турнір зі стрибків у висоту в Франції Dmytro Vakulka

Для перемоги українці вистачило висоти в 1.90 метри.

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко здобула перемогу на турнірі Бронзової Серії з легкої атлетики у приміщенні, який проводився у Франції.

До фінальної шістки пройшли спортсмени, які подолали висоту 1.78 метри. Крім Геращенко, у фіналі виступали Олімпійська чемпіонка з багатоборства Нафіссату Тіам та представниця Чорногорії Мірія Вуковіч, які й стали головними опонентками Геращенко.

Першими фінал покинули бельгійка Клер Орсель (1.78 метри) та представниця Словаччини Маруша Чернол (1.82 метри). До фінальної четвірки потрапили чотири спортсменки, які подолали висоту в 1.86 метри.

Проте лише Геращенко змогла взяти наступну висоту в 1.90 м. Француженка Солен Жиквель стала четвертою, а ось Тіам та Вуковіч випередили її завдяки меншій кількості спроб, хоча й розділили між собою 2-3 місця.

Геращенко спробувала взяти більшу висоту, пропустивши 1.93 метри. Проте висоту 1.96 м українська стрибунка не подолала.

Стрибки у висоту. Жінки. Фінал

  • 1. Ірина Геращенко (Україна) - 1.90 м
  • 2-3. Нафіссату Тіам (Бельгія) - 1.86 м
  • 2-3. Марія Вуковіч (Чорногорія) - 1.86 м

Що відомо

  • Для Геращенко турнір у Франції - другий за тиждень. Стрибунка брала участь у чемпіонаті України з легкої атлетики, де зайняла 3-е місце;
  • 1.90 метри - не найкращий результат для Геращенко у 2021 році. На чемпіонаті України стрибунка змогла подолати планку в 1.94 м;
  • Найкращий результат Геращенко у стрибках у приміщенні - 1.97 метри на турнірі у Сумах в 2019 році. Вище вона стрибала лише на змаганнях у Німеччині на відкритому повітрі того ж року - 1.99 м.

Що далі

  • 5-7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт