Полтавська «Ворскла» зіграла внічию з львівським «Рухом»

Полтавська «Ворскла» зіграла внічию з львівським «Рухом» УПЛ

Полтавська команда не змогла переграти суперників у першій офіційній грі цього року. Матч Прем’єр ліги відбувся на виїзді у Львові.

Господарі першими відкрили рахунок. На 17-й хвилині Юрій Климчук забив пенальті, яке суддя призначив через фол Альюна. Зрівняти рахунок полтавці змогли після перерви.

Юрій Климчук реалізовує пенальтіУПЛ

Юрій Климчук реалізовує пенальті

Новачок команди Гіо Цітаішвілі на 52-й хвилині забив гол у своєму першому матчі за «Ворсклу». Рахунок наші земляки зрівняли – 1:1. Таким він залишився і наприкінці гри.

Турнірна таблиця УПЛUA футбол

Турнірна таблиця УПЛ

Так полтавці лишилися на п’ятій сходинці турнірної таблиці. Наступну гру «Ворскла» зіграє 20 лютого на виїзді проти «Інгульця».