"Галичанка" поступилася у першому матчі чвертьфіналу гандбольного Кубка ЄГФ

"Галичанка" поступилася у першому матчі чвертьфіналу гандбольного Кубка ЄГФ ГК "Галичанка"

В Іспанії львів'янки будуть змушені відігравати -8.

"Галичанка" поступилася іспанському клубу "Атлетіко Гуардес" у першому матчі чвертьфіналу європейського Кубка ЄГФ з гандболу - 16:24.

Для гандболісток іспанської команди зустріч із "Галичанкою" стала другою за останні 5 років проти представників України. У сезоні-2016/17 гандболістки "Атлетіко" зустрічалися із херсонськими "Дніпрянками", двічі обігравши їх у Кубку виклику - 22:33 та 18:30.

Перша гра двоматчевого протистояння закінчилася також не на користь "Галичанки". У кожному із таймів українська команда спромоглася забити лише по 8 м'ячів.

Початок зустрічі складався для "Галичанки" непогано, команда втримувала нічию. Але за рахунку 3:3 іспанки почали виходити у відрив.

Вдалу гру у першому таймі показала голкіперка львівської команди Марія Гладун, яка відбила один семиметровий удар та неодноразово рятувала "Галичанку" від голів. Проте перевага все ще була за гандболістками "Атлетіко", які пішли на перерву із перевагою в 5 м'ячів - 8:13.

На початку другої половини зустрічі "Галичанці" вдалося скоротити відстань у рахунку до двох м'ячів. Але після тайм-ауту, який взяли гості, "Атлетіко" знову почав збілишити перевагу над львів'янкам. У підсумку іспанська команда у другому таймі закинула ще на 3 м'ячі більше, аніж її українські суперниці - 8:11.

Гандбол. Кубок ЄГФ, жінки. Чвертьфінал, перший матч

"Галичанка" (Україна) - "Атлетіко Гуардес" (Іспанія) 16:24 (8:13, 8:11)

• Матч-відповідь між "Атлетіко Гуардес" та "Галичанкою" відбудеться в Іспанії через тиждень, 21 лютого.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт