Українки поза топ-40 у жіночому спринті на Кубку IBU. Результати гонки

Українки поза топ-40 у жіночому спринті на Кубку IBU. Результати гонки Дмитро Євенко

Без очок усі українські біатлоністки.

Якщо у чоловічому спринті на етапі Кубка IBU одразу два українці встановили особисті рекорди, то для жінок гонка не склалася. Тільки Валерія Дмитренко з українок змогла пройти без штрафних кіл обидві стрільби, але слабка швидкість дозволила їй фінішувати лише на 60-му місці.

Усі інші українки хибила на кожному вогневому рубежі. Як наслідок, найкращий результат у гонці в Катерини Бех - вона з трьома колами штрафу опинилася на 43-му місці.

У п'ятому десятку також Ірина Петренко та Анна Кривонос, у яких по два промахи. А Надія Бєлкіна з трьома колами штрафу - поза гонкою переслідування.

Перемогу в гонці здобула німкеня Ванесса Фогт, яка здобула перший виграш у кар'єрі. Вона на 0.6 секунди випередила росіянку Єкатеріну Носкову. На подіумі також німкеня Анна Вейдель. У всіх трьох призерок - чиста стрільба.