Франківський футзальний клуб "Ураган" переміг львівську "Енергію"

Із рахунком 1:0 футзальний клуб з Івано-Франківська обіграв львівську "Енергію". Матч зіграли 12-го лютого у межах 18 туру Екстра-ліги України з футзалу. Про це повідомляють на офіційному сайт "Урагану", пише Суспільне Карпати.

Поєдинок провели у львіському  Палаці спорту "Галичина". Єдиним голом у поєдинку на 10-й хвилині відзначився Даниїл Абакшин. Він забив м’яч у ворота суперника після передачі Левандівського. Цей гол став для ураганівця 17-м у чемпіонаті.

Весь другий тайм львів’яни атакували ворота франківців, проте забити м’яча їм не вдалося. У підсумку, 0:1 – перемога "драконів".

Після цього матчу "Ураган" перебуває на другій сходинці чемпіонату. В активі  у "драконів" 40 очок.