Естерсунд прийме останній етап Кубка світу з біатлону 2020/21 замість Голменколлена

Естерсунд прийме останній етап Кубка світу з біатлону 2020/21 замість Голменколлена

Естерсунд прийме останній етап Кубка світу з біатлону 2020/21 замість Голменколлена АР

Останній етап Кубка світу з біатлону сезону 2020/21 відбудеться в шведському Естерсунді. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

Естерсунд замінить у статусі міста-господаря норвезький Голменколлен, який був змушений відмовитися від проведення стартів через обмеження місцевої влади у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Шведський Естерсунд мав приймати другий етап Кубка світу сезону 2020/21, однак через зміни у календарі залишився без запланованого старту. Другий етап відбувся у фінському Контіолахті.

Утім, у зв'язку з відмовою Голменколлена IBU обрав саме Естерсунд як локацію для проведення заключного етапу Кубка світу.

Таким чином, продовжиться серія Естерсунда - шведське місто прийматиме етап Кубка світу з біатлону 17 сезон поспіль. А також уперше стане локацією для останнього старту у сезоні.

Загалом це буде 26 етап Кубка світу в історії Естерсунда. Уперше змагання тут відбулися у березні 1989 року.

Які зміни потягне за собою перенесення етапу

  • Програма останнього етапу залишиться незмінною: спринти, переслідування та мас-старти. Щоправда, дати та час старту гонок може бути змінений.
  • Два інші етапи Кубка світу в березні відбудуться, як і заплановано, у чеському Нове-Мєсто. Після завершення етапів там, IBU чартерами перевезе біатлоністів до Естерсунда.

На останньому етапі Кубка світу можуть також змагатися спортсмени, які здобули особисті квоти на інших стартів: топ-10 загального заліку Кубка IBU, а також чемпіони особистих гонок юніорської світової першості.

Усі гонки Кубка світу з біатлону в прямому ефірі показує сайт Суспільне Спорт. Дивіться біатлон тут.

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт