Лень у старті, Михайлюк з обмеженою кількістю часу. Як зіграли українці у матчах НБА AP

Олексій Лень вийшов у стартовій п'ятірці "Вашингтон Візардс" на четвертий матч поспіль, а Святослав Михайлюк отримав тільки 30 хилин ігрового часу за два останні матчі "Детройт Пістонс".

Команди українців продовжують замикати Східну Конференцію НБА.

Як зіграв Лень проти "Нікс"

"Вашингтон" продовжив серію домашніх матчів - після поразки від "Торонто Репторс" команда приймала "Нью-Йорк Нікс". "Візардс" грали без лідера Бредлі Біла, найкращого бомбардира сезону НБА.

Лень вийшов у стартовому складі, він набрав перші чотири очки "Вашингтона" у матчі - два слемданки з передач Рассела Вестбрука.

А загалом в активі українця 8 очок у матчі - усі в першій половині гри (4/7 влучань з гри). Також Олексій зібрав 4 підбирання та поставив 2 блокшоти. Він провів на паркеті 21:01 хвилину.

В останній чверті Лень не виходив на паркет, а "Візардс" програли з рахунком 91:109.

Центрові "Нікс" переграли центрових "Візардс" на щитах - у Мітчелла Робінсона (з "Нікс") 14 підбирань, а в Джуліуса Рендла - 18.

Як зіграв Михайлюк у двох матчах "Пістонс"

"Детройт" провів два матчі за два ігрові дні. Спершу програли "Індіані Пейсерс" 95:111, а тоді обіграли "Бостон Селтікс" 108:102.

Святослав Михайлюк за два матчі провів на паркеті 30 хвилин.

Проти "Індіани" українець відіграв 9:29, набрав 2 очки та здобув 2 підбирання. Проти "Селтікс" - 29:02 хвилин, 5 очок, 2 підбирання. Якщо у грі проти "Пейсерс" Михайлюк лише одного разу кинув у кільце (влучно), то проти "Селтікс" - 2/7 влучань з гри.

Водночас, Святослав набрав 5 очок проти "Бостона" якраз в останній чверті - спершу закинув 3-очковий, зробивши +13 для команди, а тоді додав ще два очки (+11).

• Турнірна таблиця: "Пістонс" - 14 місце Східної конференції (7 перемог, 19 поразок), "Візардс" - 15 (6 перемог, 17 поразок).
  • Наступний матч "Візардс" у неділю, 14 лютого, проти "Бостон Селтікс". А у "Пістонс" - у ніч на середу, 17 лютого, проти "Сан-Антоніо Сперс".
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт