Кубок з футболу імені Михайла Фоменка - на Сумщині. "Тростянець" переміг глухівчан ФК "Велетень"

На Сумщині на Кубку з футболу імені Михайла Фоменка "Тростянець" переміг глухівчан. Матч відбувся 12 лютого. Приймав його стадіон "Альянс-Арена" у селі Байрак Липоводолинського району.

У четвертому поєдинку турніру зустрілись аматорський футбольний клуб "Тростянець" та бронзовий призер чемпіонату Сумської області сезону 2020 - глухівський "Велетень". Перемогу у матчі святкували футболісти з Тростянця. Гра завершилась з рахунком 4:0.

Турнірну таблицю Кубка очолює липоводолинський "Альянс", який у трьох матчах святкував три перемоги. Другим йде "Тростянець" - 2 гри і 3 очка. Футбольний клуб "Суми" (який ще не стартував у турнірі), "Вікторія" з Миколаївки (з однією грою) та "Велетень" (після двох ігор) поки не набрали жодного очка.

• Михайло Фоменко, уродженець села Мала Рибиця, що - на Сумщині, триразовий чемпіон і дворазовий володар Кубка СРСР у складі "Динамо". У 1975 році він разом з киянами став володарем Кубка Кубків.
  • Як тренер Михайло Фоменко відомий у роботі з командами "Динамо", "Металіст", Таврія" і збірною України.