Легкоатлети Дніпропетровщини вибороли дев’ять медалей Зимового чемпіонату України

Легкоатлети Дніпропетровщини вибороли дев’ять медалей Зимового чемпіонату України Управління у справах молоді та спорту ОДА

Легкоатлети Дніпропетровщини здобули дев’ять медалей Зимового чемпіонату України, який завершується в Сумах. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Спортсмени області здобули три золоті, три срібні та три бронзові медалі.

«Легкоатлети області яскраво відзначилися на Зимовому національному чемпіонаті. Вище та вправніше стрибали, швидше бігли. Встановлювали особисті рекорди та здобували путівки на міжнародні змагання», – зазначив Олександр Пшеничников.

«Золото» у стрибках із жердиною взяв Іван Єрьомін. Також золоті нагороди вибороли стрибунка Ярослава Магучіх, яка вчергове підкорила висоту 2 метри у приміщенні, та бігунка Ганна Рижикова-Ярощук, яка встановила особистий рекорд на 400-метрівці – 52,57 с.

Серед «срібних» призерів – Тетяна Кайсен. Дистанцію у 200 м вона пробігла за 24,62 с. На 60-метрівці другим фінішував Станіслав Коваленко.

Дисципліна «потрійний стрибок» подарувала одразу трьох призерів. Срібну медаль завоював Євген Шевченко, бронзову – Олександр Попко та Анастасія Колотій.

Легкоатлетці Катерині Онісімовій на дистанції 3000 м з перешкодами дісталася «бронза».

Ярослава Магучіх, Ганна Рижикова-Ярощук та Станіслав Коваленко у березні виступатимуть на чемпіонаті Європи в Польщі.