Зібрав майже 500 спортсменів. У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Суспільне Суми

У Сумах 12 лютого завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені. У ньому взяли участь майже пів тисячі українських та іноземних спортсменів.

У перший день змагань представник Сумщини Ігор Мусієнко виборов золото для збірної області. У секторі штовхання ядра сумчанин послав снаряд на 19 метрів 88 см.

11 лютого у фіналі у бігові на 400 метрів серед чоловіків Олександр Погорілко додав до скарбнички збірної Сумщини срібло. Результат Олександра - 47,48 секунди: переможцю – спортсмену з Туреччини – він програв 14 сотих секунди.

"Для мене це - перемога. Тому, що суперник був набагато сильнішим за мене. Я задоволений результатом і місцем задоволений", - сказав Погорілко.

Закривали чемпіонат чоловічою естафетою 4х400 метрів.

12 лютого команда Сумської області бігла у третьому, останньому, забігу. Відкривав його Євген Швець. Подолавши перші чотири сотні метрів забігу, Євген першим передав естафетну паличку Ярославу Демченку. Ярослав став "бронзовим" у бігові на 200 метрів серед молоді, зберіг першу позицію команди. Він передав естафету Костянтину Ожійову. Свої 400 метрів Костянтин подолав першим і передав паличку Олександру Погорілку, який прийшов на фініш першим.

"Останні метри – це ті метри, які треба подолати в собі. Твій організм каже: "Ні, я не буду більше бігти, відстань - від мене". А ти кажеш йому: "Ні, давай, біжи". Це найкращі відчуття", - говорить Швець.

"Золотий" час сумської четвірки – 3:16,24 був найкращим на 7:1/10 секунди за результат Харківської команди, яка фінішувала у забігу другою, і - на 4:74/100 за "срібний" час львів’ян.

12 лютого сумська жіноча команда у складі Аліни Богданової, Дарини Маслюк, Анни Мельник та Анни Цибульник в естафеті 4 по 400 метрів вибороли золото серед молоді.

• Стартував чемпіонат з легкої атлетики у приміщенні 10 лютого. У ньому брали участь 495 спортсменів.