135:35. "Київ-Баскет" знищив "Харківських Соколів" у баскетбольній Суперлізі

135:35. "Київ-Баскет" знищив "Харківських Соколів" у баскетбольній Суперлізі ФБУ

Двоє гравців київської команди набрали більше очок, аніж вся команда суперника.

У регулярному чемпіонаті України з баскетболу "Київ-Баскет" зустрівся із "Харківськими Соколами". І переміг із розгромним рахунком 135:35.

Що трапилося?

10 лютого у Києві розпочався перший бабл баскетбольної Суперліги. На період з 10 по 16 лютого баскетбольні команди мають провести по 3 матчі.

Перед початком "баблу" представники "Харківських Соколів" повідомили, що у найближчих матчах зіграють баскетболісти Першої ліги. Причина мала кадровий характер - тренер Ренатас Куріліонокас та форвард Брендон Боггз захворіли коронавірусом, 6 гравців (Олександр Тарасенко, Джервон Преслі, Ігор Чумаков, Ігор Бояркін, Володимир Шевченко, Олександр Мєсяц) підходили до матчей із травмами, а ще двоє (Ілля Нємц, Олег Манойленко) - захворіли.

У перших двох матчах "Соколи" програли із різницею у 60 та 70 очок. "Тернополю-ТНЕУ" команда поступилася 47:102, а "Будівельнику" - 45:112. Проте найбільша поразка на харків'ян очікувала проти "Київ-Баскета".

Як "Соколи" зіграли з "Київ-Баскетом"?

Якщо у першій чверті харківська команда створила супротив киянам, набравши 16 очок ("Київ-Баскет" переміг із різницею у 33 очки), то за решту поєдинку харків'яни здобули майже стільки ж очок. При чому у другій чверті "Соколи" набрали всього 4 очки, а перевага "Київ-Баскета" зросла ще на 22 очки.

У другій половині зустрічі результати не змінилися, а "Київ-Баскет" почав набирати ще більше очок. У третій чверті кияни набрали 36 очки, а у останній - ще 40.

За підсумками зустрічі найкращими снайперами стали Майкл Джекобсон та Тревін Тібідо, які удвох набрали по 24 очки. Таким чином, вони удвох набрали більше очок, аніж уся харківська команда.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ-Баскет – Харківські Соколи 135:35 (33:16, 26:4, 36:9, 40:6)

Що далі?

• Для "Харківських Соколів" та "Київ-Баскета" особиста гра стала останньою.
  • Після 21-го туру "Київ-Баскет" очолює турнірну таблицю Суперліги, "Харківські Соколи" - передостанні.
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс