UA: Радіо Промінь запускає великий проєкт нової української музики

UA: Радіо Промінь запускає великий проєкт нової української музики

UA: Радіо Промінь запускає великий проєкт нової української музики

13 лютого в ефірі UA: Радіо Промінь стартує проєкт "Вікенд Нової Української Музики" — щосуботи та щонеділі з 6:00 ранку до 18:00 лунатимуть тільки нові пісні та треки, що були видані українськими музикантами за останні п'ять років. 

Ведучі "Вікенду Нової Української Музики" у прямому ефірі разом із популярними й молодими артистами презентуватимуть музичні новинки і проєкти та спілкуватимуться зі слухачами. 

"Створення “Вікенду Нової Української Музики” є логічним кроком радіостанції, яка вже 55 років в ефірі відкриває слухачам нові імена вітчизняної сцени. Ми інвестуємо свої творчі ресурси, щоб допомогти молодим артистам бути відомими та успішними. Пандемія COVID-19 і запроваджені через неї обмежувальні заходи вдарили по музичній індустрії й позбавили артистів можливості концертувати і тримати безпосередній контакт зі своєю аудиторією. Найважче сьогодні молодим музикантам, які тільки починають свій творчий шлях, і поки не досягли комерційної стабільності, яка дозволяє без стресів пережити важкі часи.

Програми й рубрики “Вікенду Нової Української Музики” фокусуватимуть увагу слухачів UA: Радіо Промінь на найцікавіших прем'єрах, нових іменах і найважливіших музичних подіях. По суті, ми починаємо будувати ефірну частину платформи, яка має перетворитися на потужне ком'юніті. “Вікенд Нової Української Музики” продюсують Олександр Стасов і Лариса Клюєвська. Поступово проєкт презентуватиме нові програми, а після закінчення карантину, ми сповнені оптимізму організовувати події для наших слухачів", — каже виконавчий продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

Гостями перших ефірів "Вікенду Нової Української Музики" стануть учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters Тетяна Гаврилюк і Руслана Хазіпова, Олександр Положинський, фронтмен гурту «СКАЙ» Олег Собчук, Марина Круть, вокаліст гурту "Тартак" Сергій Строян, Антон Крамер і музикант Гурту [О] Єгор Гавриленко.

13 та 14 лютого ефіри "Вікенду Нової Української Музики" вестиме Ірина Санникова.

UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше