На Сумщині живе понад 932 тисяч людей – оцінка чисельності наявного населення України

На Сумщині живе понад 932 тисяч людей – оцінка чисельності наявного населення України

На Сумщині живе понад 932 тисяч людей – оцінка чисельності наявного населення України Facebook

На Сумщині живе понад 932 тисячі людей станом на 1 грудня 2019 року. Результати оцінки чисельності наявного населення України представив міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

Жінок на Сумщині живе 504,8 тис., чоловіків – 427,7 тис.

Загальна чисельність населення України склала 37 млн 289 тисяч людей.

На Сумщині живе понад 932 тисяч людей – оцінка чисельності наявного населення України

Розподіл наявного населення за статтю і регіонами

"Цими даними ми будемо оперувати неофіційно, бо там, насправді, управлінські рішення, які приймаються по загальній чисельності населення, їх майже не має. Де ми будемо використовувати ці дані? Це планування інфраструктури", – каже міністр Дмитро Дубілет.

Оцінку провели за три місяці за допомогою трьох методик:

1) Дані мобільних операторів. Взяті дані про кількість абонентів за два місяці і виключені абоненти, які були в мережі менше ніж місяць. Виключені модемні пристрої. Проведено масштабне соціологічне дослідження за кількістю телефонів. Додано дані з реєстрів молоді та людей пенсійного віку.

2) Розподіл людей за статтю та віком. Використано дані Держстату та реєстрів. Взяті дані Пенсійного фонду й екстраполювані через вікову і статеву інформацію.

3) Дані державного реєстру фізичних осіб.

За словами Дмитра Дубілета, ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Дослідження тривало три місяці, похибка не перевищує 2,86%.

"Є сумніви. Вони ґрунтувалися на тих реєстрах, які є. Наскільки в цих реєстрах враховані всі громадяни – важко сказати. Наприклад, мобільні телефони. Чи в усіх є мобільні телефони? Абсолютно не в усіх. Що стосується мобільних телефонів, то у нас немає реєстрації власника. Або, наприклад, пенсіонери. Найкраще підрахувати пенсіонерів через пенсійний фонд. Але вони сказали, що не враховуються люди, що живуть на окупованих територіях і в Криму. Але ж пенсіонери приїжджають і отримують пенсії. І вони є в реєстрах пенсійного фонду. А люди відносно молоді з тих же територій – не враховані", – говорить директорка фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди