Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих систем

Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих систем

Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих систем ДСНС Запоріжжя

У запорізьких лікарнях позапланово перевіряють пожежну безпеку та справність кисневих систем. 11 лютого комісія перевірила міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги та міську лікарню №6.

Після резонансної пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вирішив додатково перевірити пожежну безпеку.

Інспектори оглянули документацію щодо безпечного користування установками подачі кисню, провели протипожежні інструктажі з персоналом закладів, надали необхідні рекомендації з дотримання протипожежної та техногенної безпеки при зберіганні та використанні кисню під час стаціонарної медичної допомоги пацієнтам.

Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих системДСНС Запоріжжя

Директор міської лікарні екстренної та швидкої медичної допомоги Дмитро Івченко каже, що в закладі місяць тому була планова перевірка ДСНС:

"Місяць тому в закладі пройшли планові перевірки служби ДСНС у Запорізькій області. Дякую спеціалістам, тому що вони дуже ретельно провели цю перевірку. Я сподіваюсь, що недоліків не знайдуть. Ми в гарному стані підтримуємо всі ці установки, особливо ті, що стосуються кисню."

10 лютого комісія працювала у 3-му пологовому будинку, 7-ій міській лікарні та 1-ій дитячій лікарні Запоріжжя. Перевіряла кисневі станції та трубопроводи, котрі безпосередньо подають кисень у приміщення палат, де знаходяться пацієнти. А також відповідність розташування кисневих станцій існуючим нормативам.

Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих системДСНС Запоріжжя

Інженер КНП "Пологовий будинок №3" Андрій Літвінов каже, що у їхньому закладі киснева система не працює взагалі:"Киснева система на даний момент у нас повністю відімкнена у зв’язку з тим, що об’єкт припиняє свою діяльність."

У міській лікарні №7 для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу нині перепрофільовано 130 ліжок. Задіяні 10 апаратів штучної вентиляції легень. Ще 2 не запущені в роботу, повідомила директорка закладу Ірина Смирнова.

Запорізькі лікарні перевіряють на безпечність кисневих системДСНС Запоріжжя

"Дозволи у всіх апаратів ШВЛ звичайно є. Всі акти вводу на експлуатацію ШВЛ подаються на НЦЗУ, з якою заключені договори надання медичної допомоги саме в лікарнях. З 2019 року працюємо з НЦЗУ."

Інспектування медичних закладів міста триває. Загалом, планується перевірити 17 пологових будинків та лікарень у Запоріжжі.

Читайте також: На Запоріжжі у кожному сьомому соціальному закладі виявлені порушення протипожежної безпеки

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди