"Аль-Ахлі" виграв у "Палмейраса" матч за 3-е місце на клубному чемпіонаті світу

"Аль-Ахлі" виграв у "Палмейраса" матч за 3-е місце на клубному чемпіонаті світу

"Аль-Ахлі" виграв у "Палмейраса" матч за 3-е місце на клубному чемпіонаті світу AP

Вперше представник Південної Америки не потрапив до трійки турніру.

Третє місце на клубному чемпіонаті світу-2020 розігрували "Аль-Ахлі" та "Палмейрас".

"Палмейрас", який уперше брав участь у клубному чемпіонаті світу, намагався не установити антирекорд у матчі із єгипетською командою - до цього сезону представник Південної Америки не фінішував нижче 3-го місця. "Аль-Ахлі", який востаннє брав участь у турнірі ще в 2008 році (п'яте місце), намагався повторити результат клубного чемпіонату світу-2006, коли фінішував 3-м.

Читайте також: Історія клубного чемпіонату світу: "експеримент" у 2000 році, другий фінал "Баварії"

У обох команд були свої мотиви на здобуття третього місця. Проте вдалося це "Аль-Ахлі".

У основний час поєдинку команди не змогли визначити переможця. "Палмейрас" провів активний перший тайм проти "Аль-Ахлі" і декілька разів загрожував воротам суперника. Проте реалізувати жоден із 8 ударів "Палмейрас" не зміг.

Після перерви команди значно обережніше грали одна проти одної. Це призвело до того, що ударів по воротам майже не було (лише одного разу египтяни пробили по володінням "Палмейраса"). Через це команди були змушені грати ще додатковий час.

Переможця визначала серія пенальті. І тут футболісти обох команд теж хибили: якщо Бард Банун у складі єгиптян з позначки забив, то Роні і Луїс Адріано у "Палмейраса" схибили після перших ударів.

"Аль-Ахлі" мав можливість відірватися вперед. Проте свої другий і третій удари не реалізував. А ось Густаво Скарпа у бразильців третій удар забив, зрівнявши рахунок у серії.

Наступні удари реалізували футболісти обох команд. А ось у вирішальний момент "Аль-Ахлі" забив, а досвідчений Феліпе Мело у складі "Палмейраса" не зміг переграти голкіпера.

Клубний чемпіонат світу. Матч за 3-е місце

Аль-Ахлі (Єгипет) - Палмейрас (Бразилія) 0:0, 3:2 по пен.

Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт