Гераскевич - 17-й після перших двох спроб на чемпіонаті світу зі скелетону

Гераскевич - 17-й після перших двох спроб на чемпіонаті світу зі скелетону АР

Український скелетоніст Владислав Гераскевич перебуває на сімнадцятому місці після половини змагальної програми чемпіонату світу зі скелетону в німецькому Альтенбергу. Він програє більше двох секунд лідеру.

Гераскевич завершив перший спуск на 14-му місці, він рівно на секунду відстав від проміжного лідера гонки. Українець провів один з найкращих своїх заїздів у Альтенбергу, до топ-10 було менше двох десятих секунди.

У другому заїзді Владислав припустився грубої помилки в одному з поворотів, ледь не вилетівши зі скелетону.

Момент помилки ГераскевичаСкріншот трансляції

Момент помилки Гераскевича

Через цю помилку Владислав показав 21-й час саме другого заїзду. У підсумку, він опустився з 14-го на 17-е місце. Відставання від лідера збільшилося з 1.00 до 2.23 секунди, а від десятого місця - з 0.16 секунди до 0.75.

Лідером після перших двох спусків є представник "БФР" Александр Третьяков, який на 0.04 секунди випереджає німця Фелікса Кайсінгера та на 0.06 секунди - німця Крістофера Гротера.

Третій-четвертий заїзд відбудуться в п'ятницю, 12 грудня. До останнього - четвертого заїзду - відберуться 20 найкращих скелетоністів.

ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс