"Це зайняло багато сил і енергії". Швед Самуельссон тричі змінював палицю у змішаній естафеті

"Це зайняло багато сил і енергії". Швед Самуельссон тричі змінював палицю у змішаній естафеті

"Це зайняло багато сил і енергії". Швед Самуельссон тричі змінював палицю у змішаній естафеті AP

Проблеми вплинули на швидкість по дистанції.

Збірна Швеції зайняла третє місце у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, поступившись Норвегії та Австрії, випередивши Україну на 0.5 секунди.

Попри перемогу, Себастьян Самуельссон, який починав гонку у складі збірної Швеції, пройшов свій етап не найкращим чином. Швед відстав від лідера - француза Емільєна Жаклена на 27.8 секунди, показавши восьмий результат.

Читайте також: Україна показала третій результат за швидкістю у змішаній естафеті

У коментарі шведському виданню Expressen Самуельссон пояснив невдалий етап у змішаній естафеті проблемами із палицю. Біатлоніст наголосив на тому, що тричі змінював палицю. Спершу його оригінальна палиця зламалася, він отримав заміну від норвезької команди.

Однак Самуельссон вирішив відмовитися від цієї палиці, отримавши іншу - вона була занадто довгою. Тому йому довелося потім ще одного разу змінювати палицю.

"Що я повинен був зробити - так це залишити ту першу палицю, яку отримав. Я повинен був продовжувати з нею, але ти почуваєшся неспокійно під час таких ситуацій".

Самуельссон зазначив, що зміни палиць позначились на його силах та енергії, а також на результаті по дистанції.

"Мені дуже не пощастило, коли я отримав задовгу палицю. І було дуже багато змін. Я втратив багато часу і енергії. Мені просто треба було залишити у себе ту палицю, яка в мене була".

Що відомо

  • "Бронза" у Поклюці - один із найкращих результатів Самуельссона у кар'єрі на чемпіонаті світу. У 2019 році разом із Ганною Еберг він фінішував третім у одиночному міксті у Естерсунді.
  • На Олімпійських Іграх у Пхьончані Самуельссон здобув дві медалі: "золото" у складі чоловічої команди у естафеті та "срібло" у гонці переслідування.

Що далі

  • Наступну гонку чоловіки проведуть у п'ятницю, 12 лютого - спринт.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт