Збирають пластикові пляшки для екоперфомансу Русалка XXI. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Збирають пластикові пляшки для екоперфомансу Русалка XXI. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Збирають пластикові пляшки для екоперфомансу Русалка XXI. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО УКФ

Авторки екоперформансу "Русалка XXI" переробили сюжет відомої казки. Їхня Русалонька живе в забрудненому океані серед отруєних мешканців та їсть пластикові суші та торти. Виставу покажуть у березні на території заводу Київміськвторресурси. Для побудови головної декорації команда збирає пластикові пляшки. Детальніше про акцію – у відео Суспільне Київ.

Сучасна Русалонька вечеряє пластиком і нафтою. Це – екоперформанс "Русалка XXI", який планують розіграти на території заводу "Київміськвторресурси". Його мета – акцентувати увагу суспільства на необхідності сортуванні сміття.

"Ми хотіли зробити перформанс не в театральному приміщенні, а більш специфічно, щоб заглибити глядача в простір і в умови, про які ми говоримо", – розповідає Марія Крутоголова, художниця-постановниця проєкту.

Русалоньку оточує забруднений океан з отруєними мешканцями. "Я граю Русалоньку. Це складно через умови, у яких ми будемо грати. Це вистава, що вимагає фізичної підготовки", – ділиться враженнями акторка Анастасія Зюркалова.

Для великої декорації актори збирають пластикові пляшки та просять приносити їх на завод щонеділі до 7 березня. Після вистави пляшки посортують та відддадуть на переробку.

Перформанс "Русалка XXI" проведуть 21 березня.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше