До 30-річчя незалежності України. Одеський кінофестиваль пройде у новому форматі

До 30-річчя незалежності України. Одеський кінофестиваль пройде у новому форматі

До 30-річчя незалежності України. Одеський кінофестиваль пройде у новому форматі detector.media

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде в Одесі з 14 по 21 серпня включно, буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно – про це організатори повідомляють на офіціному сайті події.

Національний Конкурс (повний і короткий метр) залишиться єдиною конкурсною програмою оновленого фестивалю – його переможці отримають нагороди за "найкращий фільм", "найкращу режисуру" та "найкращі акторські роботи".

Програма “Гала-прем‘єри” традиційно буде складатися зі світових артхітів. Також на глядачів чекає одна з улюблених позаконкурсних секцій “Фестиваль Фестивалів” та серія ретроспективних показів.

Продовжить свою роботу секція Film Industry office та освітня програма “Літня кіношкола”.

Функції програмного відділу 12-го ОМКФ буде виконувати компанія “Артхаус Трафік” на чолі з Денисом Івановим. За його словами, в останні роки українське кіно стало потужнім і самобутнім явищем, а вітчизняні фільми беруть участь в основних фестивалях класу "А" та помітно збільшили свою аудиторію як в Україні, так і за кордоном. Тому ОМКФ не може стояти осторонь цих важливих змін.

"Для нашої команди є великою честю доєднатися до втілення оновленої концепції ОМКФ, де конкурс національних фільмів має стати головним, а міжнародні фестивальні хіти отримають найкраще місце для своєї української прем‘єри", – говорить Денис Іванов.

Форму для подачі заявок на участь у Національній конкурсній програмі 12-го ОМКФ буде відкрито у другій половині лютого.

Читайте також

"Бракує атмосфери". Одеський кінофестиваль планують провести в офлайн-форматі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше