За сценарієм Стенлі Кубрика знімуть нуарний трилер

За сценарієм Стенлі Кубрика знімуть нуарний трилер

За сценарієм Стенлі Кубрика знімуть нуарний трилер

Як повідомляє видання IndieWire, екранізацією сценарію Кубрика Lunatic at Large ("Сновида на свободі") займуться продюсери Брюс Гендрікс ("Перл Гарбор", "Пірати Карибського моря 1, 2, 3") і Гейлен Вокер ("Черепашки-ніндзя"). Зйомки Lunatic at Large почнуться восени 2021 року.

Сюжет майбутнього проєкту поки не розголошують, але за словами Гендрікса і Вокера, "це нуарний трилер, співзвучний з роботами Кубрика і сценариста Джима Томпсона". Кубрик і Томпсон разом працювали над фільмами "Вбивство", "Стежки слави" і "Спартак".

"Можливість вивести на екран проєкт Стенлі Кубрика після стількох років – це мрія, що збулася", – йдеться в заяві Волкера, – "Ми з нетерпінням чекаємо можливості зняти фільм, відповідний його унікальному стилю і баченню".

Гендрікс додав: "Стенлі Кубрик зробив величезний вплив на стількох режисерів, і для нас велика честь, що Kubrick Estate (правовласники) довірили нам одну зі своїх оригінальних ідей".

Що відомо

  • Фільм-нуар – напрям у кінематографі (насамперед, американському) 1940-х – початку 1950-х років, який відобразив атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспіільства під час Другої світової війни і в перші роки холодної війни.
  • Стенлі Кубрик – американський режисер і продюсер, якого вважають одним з найбільш впливових кінематографістів 20 ст. Популярність режисерові принесла військова драма "Спартак" 1960 року, а найпопулярнішими фільмами Кубрика стали "Сяйво", "Космічна одіссея 2001", "Механічний апельсин" і "Із широко заплющеними очима".
  • Lunatic at Large – один з трьох досі не екранізованих сценаріїв, які знайшли після смерті режисера у 1999 році. Він стане першим з незавершених проєктів Кубрика, який відправиться у виробництво.

Читайте також

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

Гільдія сценаристів Америки назвала номінантів у телевізійних категоріях

"Не можна так ставитися до людей". Крістофер Нолан планує розірвати співпрацю з Warner Bros.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше