Еліна Світоліна не програла жодної своєї подачі та пройшла в третій раунд Australian Open

Еліна Світоліна не програла жодної своєї подачі та пройшла в третій раунд Australian Open

Еліна Світоліна не програла жодної своєї подачі та пройшла в третій раунд Australian Open AP

У другому раунді українка обіграла 16-річну американку.

Еліна Світоліна подолала другий раунд Australian Open. Українська тенісистка впоралася з 16-річною американкою Корі Гауфф.

Перший сет Світоліна ледь не розпочала із поразки на власній подачі. Гафф заробила брейк-поїнт, проте українка відігралася і розпочала матч із перемоги у першому геймі.

А ось наприкінці першого сету Світоліна змогла зробити те, що не вдалося суперниці. За рахунку 5:4 українка зробила брейк на подачі Гафф і вийшла уперед за сетами.

У другому сеті Світоліна так само взяла брейк на подачі суперниці за рахунку 4:3. Після чого не відпустила перевагу і довела партію до перемоги.

Гра проти Гауфф тривала 1:18 години. Обидві суперниці здійснили лише одну подвійну помилку, а американка навіть частіше подавала навиліт (5 проти 4 у Світоліної).

При цьому Гауфф краще подавала - 77% вдалих перших подач. Проте саме Світоліна частіше перемагала на першій подачі - 79% проти 63% у американки.

Коментар Світоліна після матчу

"Чудовий матч у виконанні обох тенісисток. Ми обидві гарно подавали, але потім у мене виник шанс зробити брейк, і я ним скористалася. Задоволена своєю грою. Допомогла енергія глядачів, завжди гарно грати перед значною кількістю вболівальників. Ми сумували за цим. Це неймовірне відчуття виступати перед вболівальниками. З нетерпінням очікую третього раунду".

Australian Open. Жінки. Другий раунд

Корі Гауфф (США) - Еліна Світоліна (Україна, 5) 0:2 (4:6, 3:6)

Що далі

  • У третьому раунді Світоліна зустрінеться з представницею Казахстану Юлією Путінцевою.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт