ХК "ОШВСМ-ФЕНІКС" з Житомирщини – бронзовий призер чемпіонату України з індорхокею ОШВСМ Житомир

7 лютого у Житомирі завершився фінальний тур чемпіонату України з індорхокею серед чоловіків (Суперліга). Команда "Фенікс" обласної школи вищої спортивної майстерності з Житомирщини здобула бронзу.

Про це Суспільному розповіла фахівчиня Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Грищенко. За її словами, участь у змаганнях брали 6 команд з Вінниці, Житомира, Коростеня, Сум. Переможцем турніру стала вінницька команда "ОКС-ШВСМ-ЦОП", яка набрала 40 очок за підсумками двох турів. Друге місце у іншого вінницького клубу "ШВСМ-ОЛІМПІЯ" – 34 залікових бали. Третіми стали "ОШВСМ-Фенікс" з Житомирської області, які здобули 24 очки за підсумками двох турів.

ХК "ОШВСМ-ФЕНІКС" з Житомирщини – бронзовий призер чемпіонату України з індорхокеюОШВСМ Житомир

Ще одна команда хокеїстів з Житомирської області – ХК "Політехнік" з Коростеня посіла четверте місце, набравши як і "ОШВСМ-Фенікс" 24 залікових бали, проте поступилась за додатковими показниками.

З 11 по 15 лютого Житомир приймає фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві в приміщеннях серед чоловічих команд (Вища ліга).