Лень вийшов у старті "Візардз" проти "Репторс". У січні "Торонто" відрахував українця AP

Українець став одним із найкращих у складі "Вашингтона", але його команда програла.

Після впевненої гри проти "Чикаго Буллз" Олексій Лень втретє поспіль вийшов у старті "Візардс" - цього разу проти своєї колишньої команди, "Торонто Репторс".

Лень не допоміг "Візардз" здобути перемогу над "Репторс" - "Вашингтон" поступився з рахунком 115:137. Але український центровий отримав місце у стартовій п'ятірці команди і став одним із найкращих у її складі.

Як зіграв Лень проти "Репторс"?

Попри те, що Лень розпочинав гру із "Репторс", на майданчику українець провів найменше часу серед інших баскетболістів, що потрапили до стартової п'ятірки - 21 хвилину. Проте за набраними очками центровому вдалося випередити Девіса Бертранса (11 проти 9), який відіграв проти "Торонто" на 7 хвилин більше.

У стартовій чверті Лень провів 8 хвилин, заробивши 2 очки та 1 підбирання. Проте вона виявилася невдалою для "Візардз": вже за підсумками стартового відрізку "Вашингтон" поступався "Репторс" із різницею у 12 очок - 28:40.

Лень повернувся на паркет наприкінці першої половини зустрічі, змінивши Робіна Лопеса за рахунку 47:59, і одразу ж після цього реалізував кидок з-за дуги. Деякий час "Візардз" вдалося скоротити відстань від "Репторс" до 9 очок, проте за підсумками другої чверті "Торонто" збільшив перевагу до 13 очок.

Початок третьої чверті для Леня виявився невдалим - українець заробив фол, після якого два штрафні кидки реалізував форвард "Репторс" Арон Бейнс. Проте саме у третій 12-хвилинці центровий "Візардз" виконав найбільшу кількість результативних дій у матчі, заробивши 6 очок, а також здійснивши 3 підбирання та по 1 асисту і перехопленню.

Наприкінці чверті, коли українця знову змінив Робін Лопес, відставання "Візардз" складало лише 6 очок - 86:92. Проте після цього "Репторс" почали збільшувати перевагу над "Вашингтоном", і лише завдяки грі Рассела Вестбрука вона у підсумку склала 10 очок, а не 14. В останній чверті "Репторс" ще збільшили перевагу на 12 очок, проте у ній Лень участі не приймав.

Окрім 11 очок, на рахунку Леня 5 підбирань, а також по 1 передачі, перехопленню та блок-шоту. Українець лише одного разу не влучив у кошик (5/6 двоочкових та 1/1 триочкових). А за показником +/- Лень виявився найкращим у команді: +2.

Із п'ятьма підбираннями Лень також виявився найкращим за центрового "Репторс" Арона Бейнса, який так само, як і українець, розпочинав гру у старті. Українець не поступився опоненту з "Торонто", зробивши 2 підбирання на чужому щиті (у Бейнса - 0) та 3 - на своєму (у суперника 4 результативні дії). Хоча Кріс Буше, який виходив на майданчик замість Бейнса, показав найкращий результат серед центрових у грі за підбираннями - 16 (13 - у захисті).

Загалом "Візардз" перемогли "Репторс" за кількістю підбирань на щиті суперника. Баскетболістам "Вашингтона" це вдалося 12 разів впродовж матчу, у той час, як "Репторс" підбирали м'яч у атаці 9 разів.

Хронологія виступів Леня у НБА у 2021 році

Що далі?

• 13 лютого "Візардз" проведуть наступну гру регулярного чемпіонату проти "Нью-Йорк Нікс";
  • Команда Леня залишається передостанньою у Східній конференції - 6 перемог і 16 поразок.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт