Сексуальні домагання: у Маріуполі представили соціальну фотовиставку "Небезмежність"

Сексуальні домагання: у Маріуполі представили соціальну фотовиставку "Небезмежність"

Сексуальні домагання: у Маріуполі представили соціальну фотовиставку "Небезмежність" Фото: Суспільне Донбас

У Маріуполі у Лівобережному соціальному офісі Мультицентру представили соціальну фотовиставку "Небезмежність", яка присвячена проблемі сексуальних домагань. Відвідати виставку можуть усі охочі.

Як розповіла Суспільному спеціалістка фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Ольга Цуприкова, на виставці представлені 14 світлин та особистих історій жінок з усієї України, які зазнали домагань у громадських місцях.

"Опитування, яке було проведено UNFPA показало, що в нас дві третини населення погоджуються з тим, що з цією темою в суспільстві майже не працюють, – каже Ольга Цуприкова.

За даними UNFPA, 42% жінок зазнали сексуальних домагань у публічних місцях, при чому з більшістю з тих, хто з цим стикалися, це траплялося 2 рази і більше.

За словами Ольги, за допомогою проєкту хочуть привернути увагу до цієї тематики й розпочати розмову про це в суспільстві.

Фотопроєкт "Небезмежність" створили за проєктом інформаційної кампанії UNFPA Україна "Розірви коло" за підтримки уряду Великої Британії.

Нагадаємо, Маріуполь – третє місто в Україні, де реалізується цей проєкт. Фотовиставка триватиме до кінця лютого. Далі фотопроєкт буде представлений у Мелітополі.

Переглянути фотовиставку можна тут

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше