"На дистанції все було добре". Прима і Підручний задоволені своїми етапами на змішаній естафеті

"На дистанції все було добре". Прима і Підручний задоволені своїми етапами на змішаній естафеті

"На дистанції все було добре". Прима і Підручний задоволені своїми етапами на змішаній естафеті AP

Обидва українці показали четвертий результат за швидкістю на своєму етапі.

Українські біатлоністи Артем Прима і Дмитро Підручний прокоментували Суспільне Спорт свої виступи на етапах змішаної естафети.

Дивіться відео змішаної естафети на чемпіонаті світу

Прима передав естафету Підручному п'ятим, після чого Дмитро покращив результат свого партнера по команді і закінчив чоловічий етап на третьому місці для збірної України.

Читайте також: Україна показала третій результат за швидкістю у змішаній естафеті

У флеш-інтерв'ю Прима зазначив, що хотів би відпрацювати краще під час стрільби. Прима показав 14-й результат за швидкострільністю, затримавшись під час другого вогневого рубежу.

"Сніг почався. Дистанція коротка, але такі погодні умови. Загалом все добре, але трохи перетримав, повільно працював на вогневому рубежі. На дистанції все було добре, дякую сервісменам. Є додаткові патрони, треба працювати швидко і без додаткових".

Дмитро Підручний відзначив, що за день до гонки головний тренер збірної України Юрай Санітра його повідомив про можливу заміну на Антона Дудченко. Підручний мав проблеми зі здоров'ям, проте у підсумку стартував у гонці і, так само, як і Прима, задоволений своїм етапом.

"Восьмого числа були проблеми зі здоров'ям, незрозуміло чого. Вчора почувався краще, але тренер вирішив дати інформацію, що в разі чого мене може замінити Дудченко. Сьогодні стало все на свої місця, на трасі було видно, що гарно пройшов етап. Кинувся з перших метрів у боротьбу, можливо, це далося взнаки на стрільбі. З першого кола потужно працював, наприкінці трохи не вистачило сил поборотися з французом. Хоча на першому і другому колах загнав Фійона-Майє".

Юлія Джима пройшла повз флеш-зони, а Олена Підгрушна відмовилася давати коментар.

Що відомо

  • Склад збірної України на змішану естафету став найстаршим серед команд-учасників. Середній вік української команди склав 31.5 роки.
  • Четверте місце - найкращий результат у історії збірної України у змішаній естафеті на чемпіонатах світу. До цього українська збірна фінішувала четвертою лише у Голменколлені - тоді в її складі бігли Валентина Семеренко, Підгрушна, Семенов та Підручний - двоє із чотирьох учасників гонки у Поклюці.

Що далі

  • У п'ятницю, 12 лютого, відбудеться чоловіча спринтерська гонка, 13 лютого - жіночий спринт.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт