Прокуратура наполягає на взятті під варту завгоспа Запорізької інфекційної лікарні

Прокуратура наполягає на взятті під варту завгоспа Запорізької інфекційної лікарні

Прокуратура наполягає на взятті під варту завгоспа Запорізької інфекційної лікарні
Суспільне Запоріжжя

Розгляд апеляційної скарги щодо обрання запобіжного заходу завгоспу Запорізької обласної інфекційної лікарні Ігорю Носову перенесли на 17-те лютого. Він підозрюється у порушенні вимог пожежної безпеки, що призвело до загибелі людей у цьому медзакладі.

На сьогодні Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя не надав Апеляційному необхідні матеріали.

Підозру у злочині вручили завідувачу господарською частиною медзакладу Ігорю Носову. Слідчий суддя Орджонікідзевського суду обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Натомість прокуратура наполягає на триманні його під вартою й оскаржує рішення суду першої інстанції в Апеляційному суді. Сам Ігор Носов стверджує, що не має ніякого відношення до обслуговування медичного обладнання, яке вибухнуло вночі.

Прокуратура наполягає на взятті під варту завгоспа Запорізької інфекційної лікарні
Ігор Носов. Суспільне Запоріжжя

"Вся медична апаратура до мене не має ніякого відношення. Ми з нею не працюємо. Мої співробітники до неї не підходять. Вона за мною не закріплена. Я не проводжу регулярні перевірки, нічого. Відповідаю тільки за вивезення побутового сміття, ремонт доріг, фарбування та шпаклівку приміщень. Тобто господарські справи. У лікарні, дійсно, відсутня автоматична система пожежогасіння. Щоб її створити, треба було замовити у власника - облради - вартісний проєкт. Але в облраді грошей на це не надали,"- розповів Ігор Носов.

Що відомо

  • 3 лютого о 23.00 на першому поверсі в одній з палат реанімації Запорізької обласної інфекційної лікарні сталося займання. Під час ліквідації було врятовано 8 людей, але знайдено 4 тіла загиблих, серед них лікарка 1994-го року народження та троє хворих, які перебували на штучній вентиляції легень.
  • ГУ Нацполіції у Запорізькій області розпочало слідчі дії у зв'язку із пожежею у обласній інфекційній лікарні. Відповідального за техногенний та протипожежний стан лікарні затримано. Слідство розглядає кілька версій причини пожежі, серед яких можливі порушення пожежної безпеки, техніки безпеки під час роботи з обладнанням, а також несправність медичного обладнання.
  • Поліція Запоріжжя оголосила підозру завгоспу обласної інфекційної лікарні у порушенні правил безпеки, що спричинило загибель чотирьох людей.
На початок