БК "Тернопіль" переміг команду "Соколи"

БК "Тернопіль" переміг команду "Соколи" ФБУ

Із рахунком 102:47 на користь тернополян завершився матч баскетбольного клубу "Тернопіль" з командою "Соколи" з Харкова. Це третє коло чемпіонату України Суперліги з баскетболу. Про це повідомив головний тренер тернополян Дмитро Забірченко.

за його словами, в першому періоді "Cоколи" поступилися з рахунком 24:2. Друга чверть завершилась перемогою тернополян із рахунком 28:13. В третьому періоді перемогла тернопільська команда – 25:10. У четвертій чверті – 25:22.

За його словами, після цієї гри баскетбольний клуб "Тернопіль" на третьому місці в турнірній таблиці з активом 33 очки. Харківські "Соколи" на дев’ятому місці. У них 23 очки, каже Дмитро Забірченко.

Наступний поєдинок тернополяни зіграють завтра з командою "Дніпро". Початок гри запланований на 20:00. Дванадцятого лютого баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграє з командою Черкаські "Мавпи".

• БК "Тернопіль" здобув перемогу на виїзді.