Гран-прі Португалії повернувся до календаря Формули-1

Гран-прі Португалії повернувся до календаря Формули-1

Гран-прі Португалії повернувся до календаря Формули-1 AP

Гонка у Португалії стане третьою у сезоні-2021.

Гран-прі Португалії, проведення якого було під загрозою, потрапить до календарю у 2021 році. Керівники Формули-1 отримали гарантії від організаторів гонки, що вона відбудеться, повідомляє BBC.

Офіційно затвердження гран-прі Португалії відбудеться у четвер, 11 лютого, на засіданні комісії Формули-1. Гонка у Португалії стане третьою у календарі чемпіонату з автогонок у 2021 році.

Календар Формули-1

  • 26 березня. Гран-прі Бахрейна
  • 18 квітня. Гран-прі Італії
  • 30 квітня. Гран-прі Португалії

Чому гран-прі Португалії був під питанням?

Португалія перебуває у "червоному списку" частини країн Європи через пандемію коронавірусу. На території країни зафіксували випадки захворювання нового штаму COVID-19.

Через спалах нового штаму проведення гонки у Португалії було малоймовірним. Проте влада країни повідомила, що взяла ситуацію із захворюваністю під контроль, а організатори гран-прі домовилися щодо її проведення.

Читайте також: У Формулі-1 обговорюють пропозицію заміни кваліфікацій на спринтерські гонки

Минулого тижня президент Формули-1 Стефано Доменікалі відзначив, що він "повністю упевенений" у тому, що в сезоні-2021 відбудуться всі 23 запланованих гонки.

Що відомо

  • Гран-прі Португалії не проводився з 1997 по 2019 роки.
  • У минулому році гран-прі Португалії відбувся на трасі Алгарве з метою розширення календару гонок через пандемію коронавірусу. Переможцем став пілот "Мерседес" Льюїс Гемілтон.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол