Australian Open-2021: Квітова, Андреєску та Ваврінка вилетіли у другому раунді

Australian Open-2021: Квітова, Андреєску та Ваврінка вилетіли у другому раунді

Australian Open-2021: Квітова, Андреєску та Ваврінка вилетіли у другому раунді AP

Підсумки третього ігрового дня на турнірі Великого Шолому.

На Australian Open відбулася перша частина матчів другого раунду у чоловічій та жіночій сітках. За підсумковами ігрового дня турнір покинули чешка Петра Квітова (восьма сіяна), канадка Бьянка Андрееску (дев'ята), представниця Казахстану Єлєна Рибакіна (21-а), американка Вінус Вільямс, а також швейцарець Станіслав Ваврінка (18-й сіяний) у чоловіків.

  • Жіноча сітка

Б'янка Андрееску менш, ніж за півгодини програла представниці Тайваню Се Шувей. Канадка невдало розпочала перший сет, програвши два поспіль гейми на власних подачах. За рахунку 2:5 Андрееску вдалося зробити брейк, проте наступний гейм вона віддала Шувей.

Другий сет також розпочався для Андрееску із програного гейму на власній подачі. За рахунку 1:3 канадка змогла зробити брейк, проте наступний гейм знову програла. Наприкінці матчу тенісистка намагалася реабілітуватися, проте не зробила брейк на подачі суперниці та поступилася у наступному геймі.

Матч Петри Квітової проти румунки Сорани Кирсті тривав трохи більше 2 годин. У першій партії чешка не скористалася перевагою, яку отримала завдяки брейку на старті зустрічі. Проте за рахунку 3:2 Квітова програла власний гейм, а також два наступних. Перший сет залишився за чешкою - не допоміг навіть брейк на подачі Кирсті.

Другу партію Квітова виграла без проблем, віддавши суперниці лише один гейм. Проте у вирішальному сеті румунка у схожому стилі переграла чеську тенісистку, яка взяла лише один гейм на власній подачі.

Читайте також: Українки Кіченок та Бондаренко пройшли до другого раунду парного розряду Australian Open

Єлєна Рибакіна програла обидва сети француженці Фіоні Ферро із однаковим рахунком - 4:6. У першому сеті представниця Казахстану дозволила суперниці взяти брейк за рахунку 3:3 і не відігралася у наступному геймі.

У другій партії Рибакіна могла брати брейк за рахунку 2:1, проте не реалізувала два брейк-поїнти. А ось Ферро гейм на подачі представниці Казахстану взяла, після чого програла ще один за рахунку 2:4. Попри те, що Рибакіна відіграла два гейми, у вирішальній партії француженка перемогла.

Найгірший результат у другому раунді Australian Open показала Вінус Вільямс. Американка взяла лише один гейм у італійки Сари Еррані, зазнавши серйозної травми гомілкостопу ще під час першого сету. Не допомогли американці і два медичних тайм-аути, хоча гру із Еррані вона довела до кінця.

При цьому Вільямс за матч подала 2 ейси (Еррані - жодного), а також здійснила лише на одну подвійну помилку більше за суперницю (4 проти 3). Однак за кількістю невимушених помилок італійка мала абсолютну перевагу - 6 проти 36 у Вільямс.

  • Чоловіча сітка

Станіслав Ваврінка відіграв чотирьохгодинний матч проти угорця Мартона Фучовича. За підсумками перших двох сетів Ваврінка поступався із рахунком 0:2 - після 5:7 у першій партії, другу швейцарець закінчив із результатом 1:6.

У третьому та четвертому сетах Ваврінка відігрався - 6:4 та 6:2. Однак пройти угорського тенісиста не зміг: вирішальний п'ятий сет тенісисти довели до тай-брейку, на якому сильнішим виявився Фучович.

Що далі

  • У четвер, 11 лютого, на Australian Open відбудеться друга частина матчів 2-го раунду у чоловічій та жіночій сітках.
  • Єдина представниця України на Australian Open у одиночному розряді Еліна Світоліна зустрінеться із 16-річною американкою Корі Гафф.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу