Михайлюк уперше за рік не зіграв за "Пістонс"

Михайлюк уперше за рік не зіграв за "Пістонс" AP

Без українця "Детройт" здобув перемогу над "Бруклін Нетс".

Українець Святослав Михайлюк не брав участі у переможному матчі "Детройт Пістонс" проти "Бруклін Нетс" (122:111).

Михайлюк потрапив до заявки "Пістонс" на гру проти "Нетс". Проте головний тренер "Детройта" Двейн Кейсі не надав українцеві ігрового часу у цьому поєдинку.

Це перша гра, яку Михайлюк пропустив у складі "Пістонс". 23 січня українець просидів майже всю гру проти "Г'юстон Рокетс" (102:103), проте на останні кілька секунд тренер випустив його на майданчик.

Востаннє захисник "Пістонс" не виходив на майданчик у регулярному сезоні НБА рік тому. На початку лютого 2020-го Михайлюк пропустив п'ять поєдинків через травму стегна.

У попередній зустрічі проти "Фінікс Санс" (129:135 2OT) українець відіграв 39 хвилин - найбільше за весь сезон. У тому поєдинку він набрав 11 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі та 1 блокшот.

У сезоні-2020/21 Михайлюк відіграв за "Пістонс" у середньому 13.6 хвилини за матч, набираючи 6.4 очка, а також здійснюючи 1.4 підбирання та віддаючи 1.4 асиста.

Як зіграли "Пістонс" без Михайлюка?

Без Михайлюка "Пістонс" здобули шосту перемогу у сезоні. Ключовою стала перша чверть, за якої "Детройт" відірвався від "Нетс" на 12 очок. У другій та третій чверті "Бруклін" відіграв 4 очки, проте у останній "Пістонс" не лише зберегли перевагу над суперником, але й збільшили її ще на 3 очки.

Найрезультативнішим у складі обох команд став форвард "Пістонс" Джеремі Грант, який набрав 32 очки за 38 хвилин.

Відео перемоги "Пістонс" над "Нетс"

• Наступну гру "Пістонс" зіграють проти "Індіани Пейсерс" 12 лютого.
  • "Детройт" залишається останнім у турнірній таблиці Східної конференції, зрівнявшись за кількістю перемог з "Вашингтон Візардз" Олексія Леня, які програли на 3 матчі менше (15 проти 18).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу