У столичному метро встановлять додаткові камери спостереження – КМДА

У столичному метро встановлять додаткові камери спостереження – КМДА

У столичному метро встановлять додаткові камери спостереження – КМДА

У 2021 році на станціях столичного метрополітену планується встановити 305 камер відеоспостереження, частина з яких матиме функцію розпізнавання облич та термального скринінгу.

Про це повідомляє Київська міська держадміністрація із посиланням на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

"За інформацією Департаменту, нові камери мають інтелектуальний функціонал: 140 оглядових камер, 90 – із функцією розпізнавання облич, 75 камер з функціями розпізнавання облич та термального скринінгу", – йдеться у повідомленні.

Додаткові камери мають з’явитися на перехідних, кінцевих та найбільш завантажених станціях метрополітену. Як зазначили у КМДА, техніка слугуватиме, зокрема, для моніторингу дотримання киянами та гостями столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів на тлі пандемії COVID-19.

У столичній держадміністрації додали, що рішення про необхідність київська влада ухвалила рішення про встановлення додаткових камер спільно з Головним управлінням Національної поліції Києва.

"Саме правоохоронці мають доступ до відео з камер та використовують отримані дані для розшуку людей, розкриття та запобігання злочинам", – зазначили у КМДА.

Нині працівники комунальних підприємств "Інформатика", "Київський метрополітен" та представники Головного управління столичної Національної поліції проводять передпроєктні роботи та визначають місця розташування техніки. У КМДА наголосили, що нові камери розширять вже наявну мережу системи відеоспостереження метро, до якої входять 195 камер із функцією розпізнавання облич, встановлених на 52-х станціях метрополітену.

Що відомо

  • На станціях київського метрополітену встановлять годинники, що показуватимуть час до прибуття поїзда метро. Станом на 31 грудня, такі дисплеї встановлено на станції "Контрактова площа".
  • На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів.
  • Київське метро запустило вагон із вертикальними поручнями.
  • Кличко обіцяє Києву дві нові станції метро до кінця 2021 року.
  • 12 січня на червоній гілці київського метрополітену невідомі особи розбили кілька вікон у вагонах поїздів.

На початок