На Житомирщині чоловік вкрав банківську картку у свого колеги по роботі та зняв звідти всі гроші

На Житомирщині чоловік вкрав банківську картку у свого колеги по роботі та зняв звідти всі гроші

На Житомирщині чоловік вкрав банківську картку у свого колеги по роботі та зняв звідти всі гроші
Нацполіція

Оперативники кримінальної поліції Житомира встановили причетність місцевого жителя до крадіжки грошей з банківського рахунку його колеги по роботі. 30 тисяч гривень, які порушник зняв з банківської картки потерпілого, правоохоронці вилучили. Розпочато слідство.

Про це Суспільному розповіла пресофіцерка Нацполіції у Житомирській області Ольга Номерчук. За її словами, до Житомирського районного управління поліції звернувся 42-річний чоловік з повідомленням про крадіжку. 5 лютого він побачив кілька смс-повідомлень, в яких йшлося про зняття грошей з його банківської картки. Перевіривши інформацію, чоловік виявив зникнення з рахунку усіх коштів – близько 30 тисяч гривень.

Місцеві оперативники кримінальної поліції встановили місця видачі готівки та особу викрадача. Ним виявився 34-річний колега по роботі заявника.

Напередодні ввечері вони разом чаркували в одній компанії за містом. Приводом для свята стало одержання чоловіками заробітньої плати, а відтак було відомо про наявні кошти на банківському рахунку.

Пізно ввечері, скориставшись тим, що колега заснув, 34-річний житомирянин викрав з його кишені мобільний телефон і банківську карту та вирушив до Житомира. Там він зупинився поблизу кількох терміналів самообслуговування, де і зняв з рахунку заявника близько 30 тисяч гривень.

Потім він повернувся за місто і розклав всі речі по місцях. Вранці, почувши історію свого колеги, дивувався викраденню коштів та співчував йому.

Через декілька годин з чоловіком вже спілкувались оперативники Житомирського районного управління поліції. У скоєному він зізнався. Кошти, які зняв в терміналах, правоохоронці вилучили.

На початок