"Баварія" зустрінеться із "Тігрес" у фіналі клубного чемпіонату світу

"Баварія" зустрінеться із "Тігрес" у фіналі клубного чемпіонату світу AP

Мюнхенцям вистачило одного голу для перемоги.

Другим фіналістом клубного чемпіонату світу стала "Баварія". У півфіналі команда Ганса-Дітера Фліка здолала "Аль-Ахлі" - 2:0.

Мюнхенці останніми прибули до Катару на турнір через форс-мажор, викликаний вимушеним перенесенням вильоту до Дохи. Проте встигли підготуватися і здобути перемогу над єгипетською командою.

Долю поєдинку визначили два голи. Найкращий бомбардир "Баварії" Роберт Левандовські відкрив рахунок після комбінації у штрафному майданчику номінальних господарів поля в середині першого тайму.

Загалом за перший тайм "Баварія" нанесла 12 ударів по воротам суперника, у відповідь "Аль-Ахлі" лише тричі загрожував воротам Мануеля Нойєра. Після перерви мюнхенці суттєво знизили оберти, проте єгипетська команда цим скористатися не змогла. А наприкінці "Баварія" забила вдруге - простріл Лероя Сане справа замкнув Левандовські.

У фіналі клубного чемпіонату світу "Баварія" зустрінеться із мексиканським "Тігрес", який у першому півфіналі здолав "Палмейрас" та вперше в історії турніру представлятиме Північну Америку у вирішальному матчі.