У Чернівцях викладачі створили YouTube-канал про науку. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Чернівцях викладачі створили YouTube-канал про науку. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Чернівцях викладачі створили YouTube-канал про науку. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ Суспільне Буковина

Двоє викладачів Чернівецького національного університету створили Youtube-канал про науку. Розпочали знімати відео, коли студентів перевели на дистанційне навчання.

Дарія Холявчук та Сергій Кирилюк розповідають про географію, кліматологію та інші природничі науки. Вони спрощують студентську та шкільну програми.

"Ми б хотіли напевно розвинути таку моду на українську науку, і звісно, щоб вона була доступною та цікавою. Тому спочатку це було ніби для студентів, а потім перейшло... Ми розуміємо, що учням у цей час також було важко вчитися. Тому ми почали спрощувати подачу", – розповіла Холявчук.

Деякі відео на канал знімають на природі або на дослідницьких станціях. Наразі каналі понад 40 відео. Теми для відео часто пропонують студенти.

"Намагаємося, щоб це не була суха наука, перенасичена термінологією, незрозумілими поняттями, а щоб вона була доступною", – розповів Кирилюк.

За словами Дарії Холявчук, після того, як блогери розповіли їхній про канал, аудиторія стала більш різноманітною. Відео дивляться як студенти, так і школярі.

Повне відео

Читайте також

Чернівці можуть отримати фінансування до 10 млн грн на популяризацію читання

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше