Британця зобов'язали знести замок у Франції за $64 млн

Британця зобов'язали знести замок у Франції за $64 млн

Британця зобов'язали знести замок у Франції за $64 млн

Верховний суд Франції зобов'язав британського забудовника Патріка Дітера знести його замок в місті Грас (регіон на південному сході країни) вартістю $64 млн (понад 1 млрд 772 млн гривень). Особняк у тосканському стилі був зведений без дозволу в охоронюваній лісовій зоні – про це повідомляє Insider.

Вищий судовий суд Франції залишив в силі рішення 2019 року про незаконне будівництво замку "Шато Дітер" і розпорядився знести його протягом 18 місяців – до червня 2022 року.

Мільйонера також оштрафували на $550 тис. і призначили додаткову пеню у 600 доларів за кожен день прострочення знесення. Адвокат Дітера натякнув, що планує звернутися до Європейського суду з прав людини.

"Це смішно. Ніхто не порушував права Патріка Дітера. Його права враховувалися на кожному етапі цього юридичного шляху", – відреагував на судове рішення член міської ради Поль Ез'єр.

Загальна площа будівель "Шато Дітера" – 3 тисячі кв. м. Мільйонер живе там з дружиною, також деякі кімнати здаються як номери бутік-готелю. У замку облаштовано 18 люксів, в яких може розміститися 36 гостей. У шато є кілька лаунж-зон, бібліотека, камін XV століття і льох з винним залом. На території – два вертолітні майданчики, басейн і італійський сад. Замок будували 11 років, почали у 2000-му році.

Протягом довгих років сусіди скаржилися на шум в шато – там встановлена ​​аудіосистема зі 132 динаміків. На вечірці в замку іноді збиралося до двох тисяч гостей.

Читайте також

Кличко і Мінкульт просять прем'єра вирішити, кому дістанеться Гостинний двір у Києві

У центрі Києва знесуть об'єкт культурної спадщини, щоб побудувати висотку нардепа ОПЗЖ

У Києві встановлять медіаскульптуру кита з переробленого пластику

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше