Британця зобов'язали знести свій палац у Франції, який він будував понад десятиліття

Британця зобов'язали знести свій палац у Франції, який він будував понад десятиліття

Британця зобов'язали знести свій палац у Франції, який він будував понад десятиліття
Iconprivate Collection

Верховний суд Франції зобов'язав британського забудовника-мільйонера Патріка Дітера до червня 2022 року знести його палац у французькому місті Грасс вартістю 64 мільйони доларів (понад мільярд гривень).

Як пише Insider, палац у тосканському стиліДля тосканського або італійського стилю характерне використання теплих відтінків, та меблів середземноморського напрямку. був зведений без дозволу в лісовій зоні, що охороняється. Мільйонера також оштрафували на 550 тисяч доларів і призначили додаткові 600 доларів за кожен день прострочення знесення. Адвокат Дітера натякнув, що планує звернутися до Європейського суду з прав людини.

Загальна площа замку "Шато Дітера" – 3 тисячі квадратних метрів. Раніше це був скромний заміський будинок площею 200 квадратних метрів, який після перебудови Дітера перетворився на палац. Мільйонер і його дружина живуть там, а також здають кімнати туристам. У будівлі облаштовано 18 люксів, в яких може розміститися 36 гостей. Номери коштують від 260 євро (понад 8 тисяч гривень) до 850 євро (понад 28 тисяч гривень) за ніч.

Впродовж кількох років сусіди скаржилися на галас в "Шато", оскільки власник встановив там ​​аудіосистему зі 132 динаміками і влаштовував вечірки з кількома тисячами гостей.

Там також є кілька зон відпочинку, бібліотека, камін XV століття і льох з винним залом. На території знаходяться два майданчики для гвинтокрилів, басейн та італійський сад. Будівництво замку розпочалося у 2000 році й тривало 11 років.

Внаслідок того, що роботи проводилися незаконно, французький суд виніс рішення про "відновлення приміщень шляхом знесення всіх побудованих об'єктів", які з'явилися з 2005 року.

Державний обвинувач П'єр-Жан Горі зазначив, що роботи велися "в порушення правил міського планування, а також правил безпеки та охорони навколишнього середовища" власником, "якого турбують тільки гроші".

Натомість Дітер сказав, що він готовий знести всі будівлі, які були побудовані без дозволу, і визнав, що припустився деяких помилок.

На початок