Монфіс та Кербер покинули Australian Open. Підсумки першого ігрового дня

Монфіс та Кербер покинули Australian Open. Підсумки першого ігрового дня AP

Суспільне Спорт розповідає про апсети Australian Open.

Старт Australian Open почався із двох сенсацій у чоловічій та жіночій сітці турніру. Гаель Монфіс та Анджелік Кербер покинули змагання ще у першому колі.

Як зіграв Монфіс?

Суперником Монфіса, який був сіяний на Australian Open під 10-м номером, у першому раунді був фінський тенісист Еміль Руусувуорі. Гра тривала майже 4 години, і за підсумками п'ятисетового протистояння перемогу здобув саме фін.

Одним із ключових моментів матчу став третій сет. Монфіс, здобувши два брейки на подачах суперника, в підсумку втратив перевагу за рахунку 5:3 та дозволив фінському тенісисту взяти 4 наступних гейми та вийти вперед.

Після перемоги у четвертому сеті вирішальна партія могла скластися на користь Монфіса. Але француз двічі не скористався брейк-поїнтами на подачах суперника, а у вирішальному геймі тричі зрівнював рахунок після матч-болу у суперника, але у підсумку програв.

За кількістю помилок та подач на виліт Монфіс був кращий за суперника (13 - 4 за ейсами і 5 - 11 за подвійними помилками). Проте, на відміну від Руусувуорі, реалізував меншу частку брейк-поїнтів - 26% проти 43%.

Як зіграла Кербер?

Кербер у першому раунді Australian Open протистояла американці Бернарді Пері. І за всю гру змогла взяти лише 4 гейми у суперниці.

Матч між тенісистками тривав трохи більше години. Першу партію Кербер віддала за 20 хвилин - 6:0. Не кращим чином німкеня розпочала і другий сет, програвши ще два гейми на власних подачах.

Проте шанс перевести гру на третій сет Кербер мала. За рахунку 0:3 вона зробила брейк на подачі Пери і ледь не повторила це під час вирішального гейму. Однак американка відіграла три брейк-поїнти, після чого з другої спроби реалізувала матч-бол.

За гру Кербер не зробила жодного ейсу, а також 7 разів припускалася подвійних помилок (5 - у Пери). Загалом на своїй подачі німкеня виграла лише 45% очок.