Юний фристайліст приніс Україні "бронзу" Олімпіади в Лозанні

Юний фристайліст приніс Україні "бронзу" Олімпіади в Лозанні

Юний фристайліст приніс Україні "бронзу" Олімпіади в Лозанні Lausanne-2020

22 січня, у заключний день ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських ігор у швейцарській Лозанні, медальну скарбничку української збірної поповнив фристайліст Орест Коваленко.

У фінальних змаганнях у дисципліні фристайлу "біг-ейр" юний рівнянин забезпечив собі третю сходинку п'єдесталу з результатом за сумою трьох стрибків 179.50.

Про спортивну вдачу юнака раніше Суспільному.Рівне розповідала тренерка Ореста Коваленка Оксана Ткачук:

"Орест прийшов до нас у спортивну школу в 6-річному віці. Наскільки я пам’ятаю, це був 2008-й. Він одразу вирізнявся із всіх інших дітлахів, тому що в нього був талант від Бога і він був досить впертим малюком. У нього було бажання займатись і це – головне. Були складнощі, він за характером – хлопець впертий, доводилось по-різному з ним працювати і вмовляти, і жаліти, а іноді і прикрикнути, інакше спортсменами не стають".

Читайте також: "Юнацькі Олімпійські ігри як крок до "дорослого" спорту: що варто знати про змагання"

Чемпіоном у біг-ейрі став представник Чехії Матей Сванцер (186 балів), другу сходинку посів американець Кірнан Феган (183 бали).

Нагорода фристайліста стала четвертою для "синьо-жовтих" у Лозанні-2020. Золоту та срібну медалі здобули хокеїсти Володимир Трошкін і Денис Пасько, бронзовим успіхом відзначилися фігуристи Софія Нестерова та Артем Даренський.

Категорії