Український тиждень моди прет-а-порте вперше пройде онлайн: розклад показів

Український тиждень моди прет-а-порте вперше пройде онлайн: розклад показів

Український тиждень моди прет-а-порте вперше пройде онлайн: розклад показів
Ukrainan Fashion Week

Цьогорічний перший у цьому сезоні український тиждень моди вперше за 23 роки можна відвідати онлайн. Він розпочався 5 лютого у столичному Мистецькому арсеналі й триватиме до 8 лютого.

Організатори запрошують всіх охочих долучитися до онлайн-трансляції та побачити історію української індустрії моди на Ukrainian Fashion Week No Season 2021 у phygital-форматі.

"48-й сезон буде особливим, оскільки він розширить межі проєкту по всьому світу! І ми раді стати частиною такого важливого для української моди процесу. Трансляцію подіумних шоу можна було дивитися з будь-якої точки світу, щоб кожен міг оцінити і захопитися професійним рівнем колекцій", – зазначили організатори.

Упродовж чотирьох днів буде презентовано 28 унікальних шоу від українських та міжнародних дизайнерів. У перший день свої колекції презентують Elena Burenina, Artem Klimchuk, Roussin, Arutiunova, FROLOV. 6 лютого свої колекції представлять Kristina Laptso, Vorozhbyt&Zemskova, 91LAB.

У неділю, 7 лютого, пройдуть покази: DZHUS, YADVIGA NETYKSHA. І в останній день, 8 лютого, будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл та нові імена.

Ukrainian Fashion Week був заснований у 1997 році і став першим тижнем прет-а-порте Прет-а-порте — моделі готового одягу, які виробляються великими партіями і в стандартних розмірах. Одяг продається як в маленьких магазинах — бутиках, так і у великих універсальних магазинаху Східній Європі. Український тиждень моди проходить двічі на рік та повністю відповідає світовим стандартам проведення тижнів моди. Подія щосезону збирає понад 60 учасників, акредитує понад 200 українських та іноземних ЗМІ.

Читайте також

В Україні створили журнал про українську фотографію SALIUT

Versace пропустять тиждень моди в Мілані

Король життя. Меценатство П’єра Кардена і Україна

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад